Życie w cieniu HIV. "Opakowania po lekach wyrzucam do śmietnika przy szpitalu"

| Aktualizacja:

Gdy włączałam dyktafon, jeszcze nie wiedziałam, jak bardzo tragicznej opowieści przyjdzie mi wysłuchać. 29-letnia Ania od 8 lat jest nosicielką wirusa HIV. Została zakażona w trakcie swojego „pierwszego razu”, który odbył się wbrew jej woli. Dla wielu kobiet takie połączenie zdarzeń to chyba najgorsze, co można sobie wyobrazić, ale w jej przypadku to tylko część okropności, których doświadczyła. Oto jedna z najtrudniejszych życiowych historii, jakie usłyszałam.

wróć do artykułu
 • ~int
  (2017-03-27 08:59)
  AIDS w porównaniu z boreliozą to nie jest problem. Oficjalnie, w ubiegłym roku w Polsce zarejestrowano przeszło 21tys. przypadków boreliozy. To więcej niż chorych na AIDS od początku monitorowania tej choroby. A wyleczyć z boreliozy w zasadzie też się nie da.
 • ~abcd
  (2017-03-26 10:05)
  Proponuję tytuł następnego artykułu z tej serii: "Prezerwatyw nie wyrzucam, bo nie używam"
 • ~hiena
  (2017-03-26 09:56)
  Typowy dla niemieckich mediow FAKE NEWS. Zmyslona historia majaca prawdopodobienstwo sie wydarzyc. Ze spraw realnych - mam nadzieje, ze juz wszystkie mvrzynskie dzivvki, tzw. "ofiary" simona mola juz zde chly na AIDS. HIV i AIDS to sluszna kara dla lewaczek za popelnienie zbrodni rasowej