Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Święty Mikołaj wreszcie ich odchudzi. PREZENTY dla dbających o linię

9 grudnia 2016, 16:59
Oczywiście, jest ryzyko, że osoba obdarowywana poczuje się dotknięta, ale zawsze można obrócić to w żart i przyznać, że pewnie Święty Mikołaj przez przypadek spakował swoje rzeczy. Można też uciąć: „Nie chcesz? Rzeczywiście, nie potrzebujesz. A mnie się przyda! Mogę?”. Idziemy o zakład, że prezent jednak nie zmieni właściciela.
Oczywiście, jest ryzyko, że osoba obdarowywana poczuje się dotknięta, ale zawsze można obrócić to w żart i przyznać, że pewnie Święty Mikołaj przez przypadek spakował swoje rzeczy. Można też uciąć: „Nie chcesz? Rzeczywiście, nie potrzebujesz. A mnie się przyda! Mogę?”. Idziemy o zakład, że prezent jednak nie zmieni właściciela. / Shutterstock
Dla partnerki, męża, teściowej, ale i siostrzeńców czy bratanków, którzy przesadzili w ostatnim czasie z jedzeniem hamburgerów. Jest kilka takich prezentów, które uszczęśliwią osoby wiecznie odchudzające się, jak i te, które chcą w karnawale zachwycać nienaganną figurą.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
wigilia boże narodzenie sport prezent Święty Mikołaj dieta gwiazdka niespodzianka podarek pod choinkę odchudzanie

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama