Reklama
Reklama
Reklama

Sztuka pakowania prezentów. Zobacz, jak to się robi. ZDJĘCIA

15 grudnia 2014, 12:29 aktualizacja 25 listopada 2019, 10:03
Jak zapakować prezenty
Jak zapakować prezenty / Shutterstock
Co roku ten sam problem - w co zapakować prezenty i czy w ogóle się starać, skoro obdarowywanych i tak bardziej interesuje to, co jest w środku? Nie ma się co zastanawiać - pięknie opakowane podarunki dodadzą świętom magii. Nie masz pomysłu? Obejrzyj naszą galerię.
Reklama
Reklama
Tematy:
święta wigilia boże narodzenie dekoracje prezenty
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • i tyle
  2015-01-09 10:07
  Szkoda kasy na opakowania.
  0
  zgłoś
 • dorota
  2014-12-17 18:05
  zawracanie glowy,najwiecej prezentow pochodzi z chinskich sklepow po 3 zlote,co mozna kupic,zyjac z emerytury,pesji na rodzine itp-od zawsze prezenty(drobne) tylko dzieciom,starsi juz nie chca badziewia a na nic drogiego nie ma pieniedzy
  0
  zgłoś
 • Dorota
  2014-12-17 16:16
  Lubię widok ładnie opakowanych prezentów ale po ich rozpakowaniu przeraża mnie ogrom marnotrawstwa papieru, tektury i wstążek. Z tego powodu staram się używać opakowań na prezenty wielokrotnie i wręczam je też w opakowaniach ze sklepu.
  0
  zgłoś
 • gerry5
  2012-12-23 05:23
  Pogańskie święta i pogańskie obyczaje
  1
  zgłoś
 • takie fakty
  2012-12-07 12:20
  Uhonorowanie Jezusa Chrystusa!
  „Czyńcie to na moją pamiątkę” (ŁUKASZA 22:19). Dla wielu to najważniejszy element świąt!!
  Niektórzy podkreślają, że w czasie Bożego Narodzenia w centrum uwagi powinien być Jezus. Obchodzą to święto, ponieważ chcą w ten sposób upamiętnić jego narodziny.Jak wygląda rzeczywistość Mnóstwo popularnych piosenek i zwyczajów bożonarodzeniowych ma niewiele wspólnego z Jezusem. Miliony osób obchodzących to święto nie wierzy nawet, że ktoś taki istniał. W dzisiejszym skomercjalizowanym świecie Boże Narodzenie to okres sprzyjający robieniu interesów, a nie rozmyślaniu o Jezusie. Jakie zasady biblijne warto rozważyć?
  ‛Syn Człowieczy przyszedł po to, by dać swoją duszę jako okup w zamian za wielu’ (Marka 10:45). Słowa Jezusa przytoczone na wstępie tego artykułu nie mają związku z jego narodzinami. Wypowiedział je w ostatnią noc swego ziemskiego życia. Ustanowił wtedy prostą uroczystość mającą upamiętniać jego śmierć. Dlaczego chciał, żeby naśladowcy upamiętniali jego śmierć, a nie narodziny? Ponieważ wiedział, że złożona przez niego ofiara okupu otworzy przed posłusznymi ludźmi widoki na życie wieczne. W Biblii czytamy: „Zapłatą, którą płaci grzech, jest śmierć, lecz darem, który daje Bóg, jest życie wieczne przez Chrystusa Jezusa, naszego Pana” (Rzymian 6:23). Tak więc prawdziwi naśladowcy Jezusa co roku obchodzą rocznicę jego śmierci, oddając hołd nie bezradnemu niemowlęciu, ale „wybawcy świata” (Jana 4:42). „Chrystus cierpiał za was, pozostawiając wam wzór, abyście podążali dokładnie jego śladami” (1 Piotra 2:21). Jeśli ktoś chce uhonorować Jezusa i dowieść, że o nim pamięta, powinien analizować jego przykład. Rozmyślajmy więc, jak ten doskonały, mądry człowiek okazywał współczucie i cierpliwość i jak odważnie obstawał przy tym, co słuszne. Upatrujmy też okazji, by naśladować go w swoim życiu.
  „Królestwo świata stało się królestwem naszego Pana i jego Chrystusa, i będzie królował na wieki wieków” (Objawienie 11:15). Jeżeli zależy nam na uhonorowaniu Jezusa Chrystusa, musimy wziąć pod uwagę, kim jest on dzisiaj. Jezus panuje teraz jako Król w niebie. Jedno z proroctw biblijnych mówiło o nim: „W prawości osądzi maluczkich, a w prostolinijności udzieli upomnienia na rzecz potulnych na ziemi” (Izajasza 11:4). Jezusa nie można traktować jak niemowlęcia. To potężny Władca!
  1
  zgłoś
 • haneczka
  2012-12-04 21:22
  piekne opakowanie to podstawa - to taka przystawka, ktora ma nam zaostrzyc apetyt przed daniem głownym. zawsze dbam o to, żeby prezent, szczegolnie dla mojego dziecka, byl pieknie opakowany, jakby wyjechal prosto z fabryki Mikołaja (ktora w tym roku jka sie dowiedziałam działą w internecie na listdomikolaja.pl), potem rozrywnie i radosc, że w srodku jest wymarzony podarek :) choc pamietam z mojego dziecinstwa, ze ja wolalam iekne papiery chowac i nienaruszone skladac, bo taka byly rzadkoscia... eh te czasy chyba juz nie wroca, a dzieci nie zrozumieja
  1
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama