Warszawa

Te zabawki są dla... 7 faktów i mitów na temat gadżetów erotycznych

26 czerwca 2015, 09:55
Nic bardziej mylnego. Zabawki erotyczne, według różnych badań - są częściej używane przez osoby w związkach. W dodatku udanych! Co ciekawe, im osoba bardziej wykształcona, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po zabawkę. – Ostatnią rzeczą, o której myśli osoba będąca w emocjonalnym i związkowym dołku jest seks. Na igraszki mamy ochotę wtedy, gdy czujemy się atrakcyjni i kochani. I wtedy też najczęściej szukamy nowych doznań, których źródłem mogą być między innymi erotyczne zabawki – zwraca uwagę Anna Moderska, edukatorka seksualna, ekspertka współpracująca z marką Fun Factory, producentem zabawek erotycznych.
Nic bardziej mylnego. Zabawki erotyczne, według różnych badań - są częściej używane przez osoby w związkach. W dodatku udanych! Co ciekawe, im osoba bardziej wykształcona, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po zabawkę. – Ostatnią rzeczą, o której myśli osoba będąca w emocjonalnym i związkowym dołku jest seks. Na igraszki mamy ochotę wtedy, gdy czujemy się atrakcyjni i kochani. I wtedy też najczęściej szukamy nowych doznań, których źródłem mogą być między innymi erotyczne zabawki – zwraca uwagę Anna Moderska, edukatorka seksualna, ekspertka współpracująca z marką Fun Factory, producentem zabawek erotycznych. / ShutterStock
Zabawki erotyczne pomagają czerpać więcej radości z seksu. Są tworzone dla osób lubiących siebie, swoje ciało i swój związek. Dzięki zabawkom pary mogą na nowo się odkrywać i rozwijać własną seksualność. Brzmi jak herezja? A czy gdy jest ci smutno i źle, to myślisz o seksie? Albo gdy czujesz się niekochana? Obalamy mity związane z zabawkami erotycznymi.
Tematy:
gadżety erotyczne Seks seks bez tabu zabawki erotyczne stosunek sesualny Fun Factory

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .

    Zobacz więcej