Jeden z brytyjskich dzienników sporządził listę najdziwniejszych miejsc, w których przyłapano ludzi uprawiających seks. Nie radzimy ich jednak wypróbowywać - straż miejska może nie zrozumieć naszej potrzeby ekstremalnych doznań.

Sąd

Każdy ma swoje seksualne potrzeby, jednak nie każdy jest sędzią. I na szczęście nie każdy sędzia jest zdania, że jego miejsce pracy jest stosowne do wypełniania tych potrzeb. Nie każdy, ale jeden się znalazł. "The Daily Mirror " odnotowuje przypadek Amerykanina, który uwielbiał się onanizować kiedy... przewodniczył rozprawie sądowej. Po tym, jak został przyłapany, wyjaśniał, że robił to tylko wtedy, gdy prowadzona przez niego sprawa była wyjątkowo nudna lub... sexy!

Kościół

Czasem świątynia inspiruje wiernych nieco inaczej, aniżeli wielebni by sobie tego życzyli. W mieście Cesena we Włoszech przyłapano parę, która dość oryginalnie postrzegała kwestię sakramentu - uprawiali seks w konfesjonale podczas mszy porannej. Wierni, którzy uczestniczyli w nabożeństwie w nieco bardziej tradycyjny sposób, wezwali policję, która zatrzymała parę za zachowanie obsceniczne w miejscu publicznym i obrazę uczuć religijnych.

Radiowóz

Niektórzy wielbiciele miłości w miejscu publicznym mają naprawę niebywałe pomysły, takie jak seks w radiowozie. Nie żaden stary i nieużywany! Pewna holenderska para, znana w okolicy ze swej swobody seksualnej na miejsce miłosnych igraszek wybrała maskę radiowozu. Utrzymywali później, że zupełnie nie zauważyli dwóch siedzących w środku policjantów! Wprawdzie nie ma przepisu zabraniającego uprawiania seksu na masce radiowozu, jednak stróże prawa muszą mieć auto w gotowości do działania, dlatego parze nie było dane dokończyć aktu miłości. Policjanci wykazali się jednak dużym taktem - podeszli do pary i grzecznie spytali, czy kochankowie byliby uprzejmi przenieść się w inne, może nieco bardziej ustronne miejsce.

> czytaj dalejKabina pilota

To historyczna sprawa - pierwszy udokumentowany przypadek seksu w samolocie miał miejsce w 1916 roku. Skończył się katastrofą. Cóż, seks pomiędzy chmurami to niewątpliwie niezwykłe przeżycie. Ale pod warunkiem, że nie jest się odpowiedzialnym za prowadzenie samolotu. Wtedy słowo "przeżycie" może nie być adekwatne do opisu sytuacji...

Bank

Francuzi są znani ze swojego gorącego temperamentu w sprawach seksu. Pewna para po prostu nie mogła się powstrzymać, kiedy znalazła się sam na sam w banku, w którym byli zatrudnieni. Okazało się jednak, że niezupełnie byli sami. Zauważyła ich grupa nastolatków, która przechodziła obok przeszklonego budynku. Młodzież wykazała się inwencją i nagrała przyłapaną parę telefonem komórkowym. Gdy namiętna i spontaniczna kochanka zorientowała się, że jest filmowana - z wrażenia zemdlała.

Szkoła

Młodzieńcza burza hormonów to naturalna sprawa. Co jednak, gdy miłosnym uniesieniem oddaje się para nauczycieli? I to przed obiektywem kamery firmy ochroniarskiej? W takim zaspokajaniu swych seksualnych potrzeb specjalizował się jeden z Amerykanów z Północnej Karoliny, z wieloma nauczycielkami (był żonaty). Przezorny nauczyciel zawsze dbał o to, by zamknąć drzwi swojego gabinetu. Zapominał jedynie wyłączać kamerę ochrony... Kontrowersyjne nagrania przyczyniły się w końcu do zwolnienia z pracy obdarzonego fantazją belfra...

> czytaj dalejMiejsce pracy

Również nasz rodak znalazł się na niniejszej liście. Jeden z polskich pracowników dziecięcego szpitala w Anglii pewnego razu po wyjątkowo ciężkim dniu pracy postanowił nieco się rozluźnić przy pomocy... odkurzacza. Ochroniarze, którzy go przyłapali zabawiającego się włączoną maszyną jedynie poprosili Polaka o doprowadzenie się do porządku, założenie spodni i wyłączenie odkurzacza...

Dźwig

Para młodych ludzi na Florydzie postanowiła spróbować czegoś zupełnie nowego. Wdrapali się do kabiny dźwigu budowlanego należącego do ojca młodzieńca, by tam oddać się miłosnym igraszkom. Przerwali zaraz po ostrzeżeniu właściciela dźwigu i jego prośbie, by w przyszłości syn przykładał nieco więcej wagi do dyskrecji.

Więzienie

Tu rekord pobiła pewna adwokatka z Seattle, która uprawiała seks ze swym klientem - oskarżonym o zabicie trzech osób. Tego nie wymyśliłby twórca żadnego filmu ani serialu!

Tory kolejowe

Pewna para z Republiki Południowej Afryki uznała, że seks na czynnych torach kolejowych jest dobrym pomysłem. Przeliczyli się! Miłosnego uniesienia nie przerwali nawet w momencie, gdy nadjeżdżał pociąg. Przerażony konduktor krzyczał, by para uciekała z torów, kochankowie woleli jednak dokończyć stosunek niż uratować życie. Oboje zginęli na miejscu.

Seks z przedmiotami użytku codziennegoPewien Amerykanin doprowadzał do szału swoich znajomych tym, że regularnie onanizował się w swoim ogrodzie, zawsze w towarzystwie piknikowego stolika. Doprowadzeni do ostateczności sąsiedzi w końcu nagrali codzienną czynność mężczyzny i pokazali film policji.

______________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Kto wypina, tego wina
>>> 10 najpopularniejszych wymówek od seksu
>>> Wielka kłótnia o obrzezanie