Japońskie słowo Nyotaimori oznacza "prezentacja ciała kobiety". Ze względów praktycznych często nazywane bywa po prostu "body sushi".

DOBRZE, ŻE SUSHI JEST TRENDY

W samej Japonii praktyka spożywania przysmaków z żywego talerza w postaci pięknej pani w stroju Ewy kojarzona jest głównie z seksbiznesem i tamtejszą mafią - yakuzą. Teraz jednak ten bez wątpienia pikantny zwyczaj zawędrował na Stary Kontynent.

W Nyotaimori mogą zasmakować mieszkańcy Londynu, ale musza słono za to zapłacić. Uczta wprost z ciała nagiej modelki kosztuje 250 funtów (ok 1200 zł) za osobę. Przedsiębiorczymi oferentami takich przysmaków są Nigel Carlos i Nick Hepburn, którzy założyli ten nietypowy interes o nazwie Flash Sushi.

Twierdzą, że wysoka cena jest uzasadniona - na "wejściu" gości wita się szampanem, a 10-daniowy posiłek przygotowywany jest przez prawdziwego japońskiego mistrza kuchni. Do tego dochodzi możliwość wypicia alkoholu w nielimitowanych ilościach i to, co najważniejsze - konsumpcja wprost z ciała nagiej piękności.

Carlos zaleca soją ofertę wszystkim, ale przede wszystkim indywidualistom, ludziom lubiącym przygody i smak nowości oraz biznesmenom pragnącym zabawić swoich klientów. Przypomina, że Nyotaimori jest popularne wśród celebrytów z takimi przystojniakami, jak George Clooney i Brad Pitt na czele.

Dla zapewnienia dreszczyku tajemniczości i stworzenia nastroju elitarności, ceremonia jest tajna i odbywa się w przeróżnych lokalizacjach - od luksusowych posiadłości do opuszczonych magazynów. Tam zbiera się od dwunastu do dwudziestu czterech poszukiwaczy wrażeń, którzy zasiadają wokół stołu zwieńczonego nagimi ciałami hadaka. Hadaka muszą spełniać przede wszystkim dwa wymogi: mieć wspaniałą skórę i być piękne.

"Nie muszą przypominać modelek z wybiegów, o ile mają wspaniałą skórę i sa prawdziwymi pięknościami" - mówi Nigel Carlos.

_____________

NIE PRZEGAP:

>>> Mąż daje jej 30 orgazmów dziennie
>>> Najczęstszą przyczyną kłótni jest seks
>>> Tak zdradzają mężczyźni, a tak kobiety