Inne

Jak donosi Magazyn "OK!", para spędziła świąteczny urlop i sylwestrową noc w Los Cabos w towarzystwie Courtney Cox i jej mąża Davida Arquette. To nie pierwszy przypadek, kiedy widziano ich razem. Od kilku tygodni prasa rozpisuje się o romansie byłej żony Brada Pitta z tajemniczym, superprzystojnym mężczyzną.

Dwa lata młodszy od swojej obecnej partnerki Lewis zasłynął głównie jako model z najwyższej półki, ale od ponad 10 lat próbuje swoich sił jako aktor. Na małym ekranie zadebiutował w roku 1995 w serialu "Wzywam Pogotowie Górskie". Później wystąpił w operze mydlanej dla młodzieży "Beverly Hills 90210".

Na kinowym ekranie po raz pierwszy pojawił się w melodramacie "Miłość z ogłoszenia". Można go było zobaczyć w serialach: "CBS Kryminalne zagadki Miami", "Seks w wielkim mieście" i "Czarodziejki".

Jednak największe sukcesy Jason odnosi w roli modela. Nic dziwnego, jego pięknie wyrzeźbione ciało kusi nie tylko amatorów napojów wyskokowych... Słodka Aniston raczej unika mocnych trunków... Nie od dziś wiadomo, że aktorka, której niespecjalnie wiedzie się w miłości, ma słabość do młodszych od siebie blondynów.... i modeli. Jedną z jej ostatnich zdobyczy był Brytyjczyk, Paul Sculfor.

Nowy przyjaciel aktorki wcześniej spotykał się z m.in. z Rosario Dawson i Michelle Trachtenberg.