Realistic Jelly to różowy, falliczny wibrator z wypustkami imitującymi żyły i inne części męskiej fizjologii. Jest lekko zawinięty, aby stymulować punkt G. Prawie 4 cm szeroki, 20 cm długi.

Wibrator perełkowy - wielofunkcyjny, dla miłośniczek gadżetów i nowinek. Wyposażony w główny człon, wibrujące obrotowo perełki stymulujące łechtaczkę i dwa regulatory drgań.

Szyszka - wibrator o stożkowatym kształcie. Możesz ustawić 16 różnych wariantów wibracji. Wiele użytkowniczek chwali sobie rezultaty w postaci bardziej sprężystych mięśni.

Masażer Adama i Ewy to ponoć gwarancja powtarzalnych orgazmów. Opinie są zgodne, że rozkosz osiąga się z nim bardzo szybko, nawet na niższym poziomie szybkości.

Motylek - bardzo kobiecy wibrator, a właściwie elektryczna zabawka z przyssawką. Służy do pieszczot zewnętrznych części genitaliów, ale to one są przecież najbardziej unerwione.

Jimmyjane to ponoć ulubiona zabawka eleganckich kobiet - elegancki, dyskretny, a jednocześnie bardzo skuteczny mimo braku wypustek, zakręceń i przyssawek.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!