Pokusiła się o nią dr Hilda Hutcherson – nowojorska ginekolog i seksuolog. Sporządzoną przez nią listę cytuje portal Wp.pl za serwisem Redbook.com.

Tete a tete z celebrytą

Zwykle jest to słynny aktor, muzyk lub sportowiec. Zdaniem dr Hutcherson taka fantazja lub marzenie senne nie musi oznaczać znudzenia dotychczasowym partnerem. Fantazjujesz o celebrycie? Lubisz eksperymentować i jesteś otwarta na nowości. Prawdopodobnie też sporą część życia poświęcasz na śledzenie ploteczek z show-biznesu.


Intymnie z inną kobietą

Niektórzy przekonują, że skłonności homoseksualne czy biseksualne dotyczą wielu z nas. Marzenia o zbliżeniu z inną kobietą mogą być ujściem tych skłonności. Równie dobrze mogą jednak oznaczać, że śniąca jest po prostu estetką.

Domina z pejczem w dłoni

Taka fantazja nie musi oznaczać skłonności do rządzenia i rozkazywania. Zdaniem dr Hutcherson marzenia traktujące o dominacji seksualnej wskazują na pragnienie uwolnienia się z więzów – wstydu, kompleksów lub życiowych ograniczeń.


Trójkąt

Być może musisz się dzielić partnerem z tą trzecią osobą, bardziej prawdopodobne jednak, że w tym marzeniu to ty grasz pierwszoplanową rolę i skupiasz na sobie większość uwagi i zabiegów. Zdaniem seksuolog taka fantazja oznacza skłonności egoistyczne – nawet, a może w szczególności wtedy, gdy nie są one na co dzień ujawniane.


W łóżku z partnerem

Obok celebrytów i duetów w wymarzonych kobiecych łożach pojawiają się również oni – ci, którzy zajmują je w prawdziwym życiu. Jeśli fantazjujesz o partnerze, nie znaczy to, że brak ci wyobraźni. Prawdopodobnie masz po prostu bardzo satysfakcjonujący związek. Gratulacje!