DŁUGO, DŁUŻEJ, JESZCZE DŁUŻEJ...

Gorąca plaża, egzotyczny hotel, miękki mech, rozkołysane dojrzałe zboże, stóg siana... Taka sceneria jest wymarzona do oddawania się erotycznym igraszkom. Szkoda byłoby rozbudzić apetyty po czym... momentalnie postawić kropkę nad "i".

Chyba z takiego założenia wychodzi większość rodaków, bowiem największym powodzeniem wśród erotycznych gadżetów cieszę się prezerwatywy opóźniające wytrysk. Dużym wzięciem cieszą się kondomy przedłużające erotyczne uniesienia dzięki specjalnej substancji jak również te pozwalające osiągnąć wymarzony efekt dzięki specyficznie wykonanej powierzchni - donosi "Głos Pomorza".

WIBRATORY GÓRĄ, MĘŻCZYŹNI W KĄT?

Mamy emancypację więc panie też chcą mieć coś z życia. co prawda wyżej wspomniane kondomy działają w kobiecym właśnie interesie, ale każda wie, jak dobrym przyjacielem w trudnych chwilach jest wibrator. Zaobserwowano, że sprzedaż tych gadżetów wzrasta w gorących, letnich miesiącach.

Ale, panowie, bez obaw. Jeśli snujecie czarne wizje męskiego rodu odsuniętego w kąt i zastąpionego wibrującymi gadżetami, możecie odetchnąć z ulgą.

Lato to sezon ślubów a więc również gorących wieczorów panieńskich i kawalerskich. Erotyczne gadżety zaś to zwyczajowo przyjęte prezenty na takie okazje.

____________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Oto mistrzowie świata w łykaniu viagry
>>> Czerwona bielizna uratowała jej życie
>>> Oto najpopularniejsze sny erotyczne