Panów do jeszcze bardziej entuzjastycznego fantazjowania na pewno zachęci opinia seksuologów. Twierdzą oni, że częste fantazjowanie o sprawach seksu przekłada się na zadowolenie z życia seksualnego, a nawet na liczbę osiąganych orgazmów. Snujący marzenia na jawie mają również najmniej problemów w sferze seksu. O czym on tak duma, gdy tak wpatruje się w okno? - myślisz. Co mu chodzi po głowie, gdy na ulicy ogląda się za tą seksowną blondynką a co, gdy bierze mnie w objęcia?

Zdradzamy najpopularniejsze męskie fantazje erotyczne:

1. Przygody seksualne ze swoją partnerką.

Nie tylko panie pozostają w myślach wierne przede wszystkim partnerom - dotyczy to również panów. Gorące wizje o ukochanej są wciąż w ich fantazjach tematem numer jeden.

2. Seks z kobietą, która nie jest ich partnerką.

Podobnie jak panie, na drugim miejscu podium panowie preferują seks z osobą płci przeciwnej. Zdrada? Ale tylko w myślach!

3. Patrzenie, jak kochanka masturbuje się przed nimi.

Kobiece ciało jest sexy, a ukochana kobieta, która umie się nim cieszyć i czerpać z niego rozkosz wręcz przyprawia panów o utratę zmysłów.

4. Seks z dwiema lub więcej kobietami.

Ukochana i tradycyjna zabawa we dwoje to gorące wizje, ale to nie znaczy, że w szanującym się facecie nie ma żyłki poligamisty. Trójkąt, czworokąt, pięciokąt i naokoło same laski... To podniecająca wizja.

5. Oglądanie, jak inni się kochają i/lub bycie podglądanym.

W realu tylko nieliczni, w głowach zdecydowanie liczniejsi panowie decydują się na zabawy z udziałem innych osób. Odrobina podglądacza i odrobina ekshibicjonisty tkwi w niejednym z nich. No i w końcu to wzrokowcy...