Wasze oddechy już się uspokoiły i masz poczucie, że chciałabyś jak najdłużej zachować nastrój tej chwili. Ale mężczyzna, z którym przed sekundą łączyła cię wielka namiętność właśnie odwraca się plecami i... STOP, nie pozwól mu. Co zrobić, by po seksie było jeszcze przez chwilę seksownie?

MASAŻE I SŁODKIE SŁÓWKA

Jeśli chcesz, by po seksie nadal było między wami fajnie, nie pozwól ukochanemu, by stracił zainteresowanie tobą. Co prawda mężczyźni - jest to to udowodnione naukowo - są po stosunku wyjątkowo senni, ale przecież nie aż tak, żeby paść bez czucia. Pogadaj z nim - ale nie o remoncie mieszkania ani o kupnie samochodu, tylko o tym, co się przed chwilą stało. Powiedz, co konkretnie ci się najbardziej podobało... Pochwały, nawet od stałej partnerki, są dla faceta niczym miód na uszy.

Możesz też zrobić ukochanemu minimasaż. To go dodatkowo odpręży i da poczucie, że nadal jesteście jak jedno ciało. Pamiętaj jednak, by masaż nie był zbyt mocny, bo ciało mężczyzny w tej wyjątkowej chwili bywa dosyć wrażliwe. Omijaj więc jego najjntymniejsze miejsca.

PRYSZNIC JEST DOBRY NA WSZYSTKO

Nie od dziś wiadomo, że woda łagodzi, a łazienka jest świetnym miejscem na spędzanie czasu we dwoje. Po seksie zafundujcie sobie ciepły prysznic, dokładnie się umyjcie, a jeśli macie wannę, to po prostu do niej wskoczcie. Jest taka możliwość - uprzedzamy, żebyś nie miała potem do nikogo pretensji - że po przytulaniu w wodzie najdzie was ochota na kolejny raz...

________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Ale tyłek!
>>> Siedem nocy w siódmym niebie
>>> Najgorętsze fantazje erotyczne kobiet