Inne

Podobno proporcjonalną budową ciała może poszczycić się typ rodzinnego faceta, pełnego ciepła i namiętności. Panowie o długich nogach to niezbyt stali w uczuciach flirciarze. Ci z krótkimi zaś - to kobieciarze, w dodatku skłonni do agresji!

Ale po kolei... OTO 9 TAJEMNIC ZAPISANYCH W MĘSKIM CIELE

Inne

czytaj dalejWZROST

Im wyższy, tym bardziej pewny i żądny sukcesu. Podobno każdy centymetr wzrostu można przeliczyć na większą pensję... Niestety, oznacza to też, że taki wielkolud jest zarozumiały. Natomiast niscy panowie, chociaż nie odnoszą wielkich sukcesów w życiu zawodowym i zwycięstwo trudniej im przychodzi, są czarujący i mają o wiele więcej poczucia humoru!

Inne

czytaj dalejBRZUCH

Taki macho z płaskim, umięśnionym brzuchem wygląda wspaniale, ale ma też, niestety, wady. Po pierwsze: lubi być obiektem zachwytów i uwielbienia. Po drugie: jest próżny i zarozumiały. Poza tym jest bardzo wybredny, jeżeli chodzi o jedzenie!

Inne

czytaj dalej
MĘSKOŚĆ

Wcale nie musisz oceniać rozmiarów - chodzi raczej o to, jak mężczyzna... hmm, układa go w spodniach. Jeżeli woli nosić go po prawej stronie - jest indywidualistą. Od razu należy zaznaczyć, że zaledwie 18 proc. mężczyzn ma takie preferencje. Ułożenie po lewej zdradza leniwe i płytkie usposobienie.


Inne

czytaj dalej
STOPY


Rzut oka na rozmiar jego butów i... już wiesz wszystko o wierności tego, kto je nosi! Mężczyźni o małych stopach mają skłonności do skoków w bok, to flirciarze. Jeżeli duży palec odstaje do góry, masz do czynienia z blagierem i chwalipiętą. Właściciel dużych stóp jest wierny i szczery, możesz mu zaufać.

Inne

czytaj dalej
CZOŁO

Głęboka zmarszczka przecinająca czoło mężczyzny mówi o licznych kłopotach, z jakimi musiał się borykać. To facet z przeszłością i - niestety - podatny na stres. A co za tym idzie - często i na nałogi...


Inne / Ben HeysShutterstock.com

czytaj dalejOCZY

Okazuje się, że 40 proc. kobiet uważa niebieskie oczy za bardzo seksowne. A to dlatego, że u mężczyzn występują one dość rzadko! Tak naprawdę kolor oczu ma niewielkie znaczenie - natomiast najlepiej, by był taki sam jak kolor Twoich!

Inne

czytaj dalej
SZCZĘKA

Wydatna, wyraźnie zarysowana, wystająca męska szczęka zdradza wielką potencję seksualną, zapowiada dobrego, ale niestałego kochanka! Natomiast szczęka cofnięta należy do panów ceniących rodzinne ciepło i kochających dzieci!


Inne

czytaj dalejJABŁKO ADAMA

Panie je uwielbiają. I słusznie, jest bowiem symbolem męskości i siły. Im większe - tym większe możliwości mężczyzny w sypialni. O potencji świadczy też niski, głęboki głos - tacy panowie są czuli oraz bardzo namiętni. I potrafią naprawdę zadbać o swoje partnerki!

Inne

czytaj dalejDŁONIE

Mężczyźni z krótkim kciukiem i długim palcem serdecznym mają dużo testosteronu. Są męscy, uwielbiają sport i pragną dominować. Identyczna długość palca serdecznego i wskazującego oznacza rozsądek...