Inne

Podczas gdy piękna, inteligentna kobieta potrafi siedzieć z przystojnym, seksownym facetem i rozmawiać – on w tym czasie jest w stanie myśleć tylko o jednym… I - co potwierdzają naukowcy - większość panów tak właśnie się zachowuje!

Panie nie powinny być jednak zazdrosne o coś takiego, bo to tylko marzenia. A poza tym nie są one takie złe. Fantazje erotyczne podniecają, przełamują rutynę, dodają związkowi pikanterii. Może nawet warto je poznać i... wyjść im naprzeciw. Panowie z pewnością będą zachwyceni (choć podobno co trzeci będzie się wypierał jakichkolwiek snów o seksie...)

OTO NAJPOPULARNIEJSZE MĘSKIE FANTAZJE...

Inne

>>> czytaj dalejMiłość w windzie

Mężczyźni najczęściej marzą o swoich partnerkach! Ale nie wspominają ostatniego, „grzecznego” seksu w sypialni. O nie! Ich fantazje są bardziej frywolne. Np. jedziecie windą, która nagle zatrzymuje się między piętrami. Ale strach, zamiast w panikę, przeradza się w podniecenie. Emocje dodatkowo podsyca jeszcze ryzyko. Co będzie, gdy winda ruszy? Przecież w każdej chwili ktoś może was zobaczyć. Adrenalina rośnie – to coś, co facetów podnieca! I choć panowie powiedzą, że to infantylne - tę fantazję potwierdzają wszelkie badania naukowe.

Inne

>>> czytaj dalejSeks z inną kobietą

Ładna kobieta przechodząca na pasach, atrakcyjna ekspedientka w sklepie, sympatyczna policjantka – mężczyzna marzy o każdej, która zwróci jego uwagę. Może to być sąsiadka czy gwiazda z Hollywood. W wyobraźni zdobywa je wszystkie. Ale – na szczęście – zazwyczaj tylko w wyobraźni. Nie traktuj więc tego jak zdrady. W końcu tobie też zdarza się oddawać rozmyślaniom o księciu z bajki, prawda?

Inne

>>> czytaj dalejBrutalna zabawa

Macho – silny, brutalny, całkowity zdobywca. W wyobraźni rzuca cię na łóżko, zrywa ubrania, związuje, bierze siłą… Oczywiście, tak naprawdę bałby się tak postąpić, pozostają mu więc tylko marzenia. Może trochę szkoda?

Inne

>>> czytaj dalejJest twoim podnóżkiem

On pragnie poddać ci się całkowicie – twoim rękom, ustom… Czy wiesz, że gdy całujesz mężczyznę w intymnych miejscach, on czuje się bezbronny? I to jest dla niego bardzo ekscytujące. Między innymi dlatego faceci tak bardzo lubią uprawiać miłość francuską. Ona też jest jednym z najczęstszych tematów ich fantazji erotycznych.

Inne

>>> czytaj dalejIgraszki z kilkoma naraz

Gdy kocha się z partnerką, jest w siódmym niebie. Wyobraża więc sobie rozkosz, jaką przeżywałby, gdyby w jego łóżku było więcej kobiet. To tak jak z tobą i słodyczami – niezapomniany smak ptasiego mleczka na podniebieniu sprawia, że masz ochotę sięgnąć po więcej. Więc nie ma co się dziwić…

Inne

>>> czytaj dalejW miejscu publicznym

Może to być dla ciebie szokujące, ale faceci marzą o tym, by ktoś ich podglądał. Każdy z nich jest bowiem chwalipiętą. I tu ma problem! Z jednej strony najchętniej pokazałby całemu światu, jaką wspaniałą ma kochankę i jakim to on jest ogierem w łóżku. A z drugiej – ani normy społeczne, ani tym bardziej jego własna zazdrość nie pozwalają mu na to! Ale sam pomysł, że ktoś mógłby go podglądać, jest bardzo podniecający.

Inne

>>> czytaj dalejŻona wyuzdana

Taniec na rurze, striptiz, prowokujące gesty – twój partner chciałby to zobaczyć w twoim wykonaniu. Chce być uwodzony, dla niego takie zachowanie byłoby dowodem miłości. Mężczyźni często też wyobrażają sobie, że ich partnerka sama się pieści, a oni to obserwują. Czasem nawet marzą, by nakręcić taki film. No cóż – są wzrokowcami…

Inne / lev dolgachovShutterstock.com

>>> czytaj dalejZ twoją przyjaciółką

Facet lubi posiadać, mieć na własność i jest zaborczy. Zdobył cię, kocha się z tobą, zna twoje smutki i radości. Ale niepokoi go twoja przyjaźń, duchowa więź z inną osobą. Co prawda, to kobieta, ale… Poza tym – widzi ją dość często, a to także pobudza wyobraźnię. Niektórzy mężczyźni marzą więc o różnych intymnych sytuacjach właśnie z twoją najbliższą koleżanką. Co ciekawe – w tych fantazjach występujecie obie!

Inne

>>> czytaj dalejZ żoną przyjaciela

Zakazany owoc smakuje najlepiej. Do tego dochodzi element rywalizacji – przyjaciel ją ma, a on nie może? Ale z drugiej strony jest lojalny, no i zwyczajnie boi się, więc jedną z ostatnich rzeczy, jaką zrobi facet, będzie romans z żoną kolegi. Pozostają mu więc marzenia…

Inne / Ben HeysShutterstock.com

>>> czytaj dalejNauczyciel miłości

Cicha myszka, nijaka, w okularach i bardzo nieśmiała… O tak! Trzeba wprowadzić ją w wielki świat, nauczyć ją seksu. A kto ma to zrobić, jeżeli nie największy ekspert w tej dziedzinie? W wyobraźni zabiera ją na randkę, by potem pokazać, co to jest rozkosz…

Inne / 1418336 Ontario LtdShutterstock

>>> czytaj dalejDziki seks

Czy wiesz, że wielu mężczyzn marzy o gwałcie? Pragnie, by kobieta rzuciła się po prostu na niego i – bez względu na to, co on o tym sądzi – rozebrała go, gryzła, podarła na nim ubranie i posiadła go. Bez gry wstępnej, bez pytań, uczuć, namiętnych pocałunków. Hm… To może lepiej, żebyś to była ty?

ZOBACZ TAKŻE: >>> Listę perwersyjnych kobiecych marzeń