1. Początkujący teoretyk

Nadmiar informacji charakteryzuje początkujących kochanków i nastolatków między 14. a 20. rokiem życia. O seksie wiedzą dużo więcej od swoich rówieśników z poprzednich pokoleń. Wszystko za sprawą nowoczesnych środków przekazu, a szczególnie internetu, który przyczynił się do rozpowszechnienia wiedzy na temat życia seksualnego.

>>> czytaj dalej


2. Młode eksperymentujące pary

Młodzi (w wieku między 20. a 30.), żądni seksualnych "ekscesów“, atrakcyjni, żyjący w parach, zarówno hetero-, jak i homoseksualni. Zaufanie i wierność są dla nich tak samo ważne, jak pragnienie spróbowania czegoś nowego...

>>> czytaj dalej


3. Luzacy

Do tej grupy należą młode (ok. 35. roku życia), pewne siebie, wyemancypowane i wykształcone kobiety. Pozwalają sobie na wszystko to, co dotychczas było domeną facetów. Bez zahamowań przejmują inicjatywę w łóżku, korzystają z życia seksualnego w taki sposób i z taką intensywnością, jak im się podoba.

>>> czytaj dalej


4. Rozrywkowi rodzice

Mają już dzieci. Ich wiek waha się między 30. a 45. rokiem życia. Świadomie, od czasu do czasu, biorą sobie wolne od obowiązków życia codziennego, czyli pracy zawodowej i wychowywania dzieci. Chcą delektować się deficytowym luksusem: satysfakcjonującym, dającym rozkosz seksem. I wcale nie chodzi im o czułość, delikatność i poczucie bliskości...

>>> czytaj dalej


5. Artyści

Zaliczają się do nich zarówno hetero, jak i bi- oraz homoseksualiści. Są to pary i single w przedziale wiekowym między 30. a 50. rokiem życia. Im chodzi tylko o seks. On wyznacza kierunek ich życia. Emanują seksapilem. Są piękni, młodzi i zadbani, a ich głównym dążeniem oprócz satysfakcji z seksu jest zgrabna sylwetka.

>>> czytaj dalej


6. Kobiety kochanki

Nowy typ, który nie występował nigdy wcześniej. Do grupy tej zaliczają się kobiety, które ukończyły 40 lat, są dobrze sytuowane, zrobiły karierę, mają wysoką pozycją społeczną i dużo zarabiają. Mogą być rozwiedzione, owdowiałe, w separacji lub prowadzić życie singla. Bez skrupułów rozkoszują się wolnością (także w sensie erotycznym). Obnoszą się swoją ekstrawagancją, poczuciem dobrego stylu i wysokim poziomem życia.

>>> czytaj dalej


7. Smakosze seksu

Koneserami seksu są kobiety i mężczyźni w wieku od 50 lat. Smakują oni swoje erotyczne związki bardzo intensywnie. Z wiekiem nie zaniedbują erotycznego repertuaru i nie tracą zainteresowania seksem.