• Wypadanie włosów
  1
  Życie w ciągłym napięciu odbija się negatywnie na kondycji całego organizmu i w sposób widoczny także na wyglądzie włosów - pogarsza się ich stan, a nawet zaczynają wypadać. Stres jako choroba cywilizacyjna dzisiejszych czasów jest coraz częściej jednym z czynników nadmiernego wypadania włosów.
 • Stopy
  Piękne, zadbane a przede wszystkim zdrowe stopy to obowiązek nie tylko latem. Niezależnie od pory roku powinniśmy dbać o ich kondycję, bo to właśnie od stóp zależy prawidłowa postawa czy bezpieczne uprawianie sportu. Jak je efektywnie pielęgnować w domu i jaki popularny mit obalimy?
 • Kobieta z niedoskonałościami cery
  3
  Po pierwsze: uświadom sobie, co robisz nie tak!
 • Makijaż
  22
  14
  Marta Krupińska, autorka książki „#Polish beauty. Przewodnik naturalnej pielęgnacji dla Polek”, zwraca uwagę na to, że demakijaż to jeden z kluczowych, choć często bagatelizowanych elementów codziennej pielęgnacji skóry. Wykonywany rano i wieczorem odświeża, chroni i przygotowuje cerę na lepsze wchłonięcie kolejnych kosmetyków. Dlatego też idąc za przykładem Koreanek, pierwszym i najważniejszym krokiem w codziennym dbaniu o skórę jest odpowiednie jej oczyszczenie z wszelkich zanieczyszczeń, zarówno tych pochodzących z powietrza, jak i z pozostałości makijażu, potu czy sebum. By nie wysuszyć skóry, trzeba do tego używać naturalnych olejków lub preparatów z naturalnych składników.
 • Kobieta przegląda się w lustrze
  1
  Lustra już nie tylko odbijają wygląd. Mogą oferować różne usługi, są osobistymi trenerami, udzielają porad dotyczących stylizacji czy makijażu. Podpowiedzą kosmetyki, a nawet dobiorą strój w zależności od okazji. Podczas mycia zębów lustro wyświetli też maile i powiadomienia, przypomni o spotkaniach i doradzi, jaką drogą dojechać do pracy. HiMirror przeanalizuje skórę, zanim udzieli porad na temat najlepszych kosmetyków. Jednocześnie śledzi postęp skóry i ocenia, które produkty działają najlepiej.
 • Zadowolona kobieta je obiad
  Jesień kojarzy się zwykle z długimi, ponurymi wieczorami i przygnębiającą aurą. W tym okresie często czujemy się zmęczeni, podatni na stres i zwyczajnie przygnębieni. Receptą na poprawę humoru i zastrzyk energii może być odpowiednio dobrana do tej pory roku dieta.
 • Kobieta myje ręce
  Ręce należy myć ciepłą czy zimną wodą? Czy więcej zarazków zostaje na dłoniach, kiedy suszymy je papierowym ręcznikiem czy suszarką do rąk? Czy stosowanie środków do dezynfekcji rąk jest tak samo skuteczne, jak mycie ich wodą i mydłem? Wokół higieny rąk krąży wiele mitów. Komentuje je Waldemar Ferschke, lek.med. epidemiolog.
 • Kobieta zaniepokojona stanem swoich włosów
  3
  Bardzo często problemy z włosami powstają z powodu niewłaściwej codziennej pielęgnacji oraz nawyków, do których nie przywiązujemy uwagi, a mają one ogromny wpływ na nasze włosy. Przygotowaliśmy dla Was informację o tym, jakie błędy popełniają kobiety w codziennej pielęgnacji oraz jak zmienić je w odpowiedni rytuał piękna dla każdego rodzaju włosów.
 • Szczotkowanie włosów
  Kondycja włosów odzwierciedla stan organizmu, a także dużo mówi o sposobie odżywiania, a nawet stylu życia. Schorzenia skóry głowy i problemy związane z wypadającymi włosami to często objawy nie tylko chorób, ale również efekt nieprawidłowej diety, pielęgnacji czy chwilowego osłabienia organizmu.
 • Spacer jesienią
  Listopad to dla wielu osób jeden z najbardziej depresyjnych miesięcy w roku, grudzień zaś to czas wielkiego odliczania do świąt, w trakcie których nikt nie chce sobie odmawiać świątecznych przysmaków. Dni robią się coraz krótsze, pogoda nie nastraja do długich spacerów, a my zaczynamy czuć większą niż zwykle ochotę na słodkie, ciepłe i wysokokaloryczne potrawy – w końcu musimy jakoś przetrwać do wiosny i wyleczyć jesienną chandrę. Co zrobić, aby podwyższony apetyt nie zakończył się niechcianymi kilogramami?
 • Kobieta przed lustrem
  2
  Duże różnice temperatur, mróz, ogrzewanie, czy klimatyzacja stanowią dla naszej cery nie lada wyzwanie. Wydaje się, że pękające usta czy wysuszona skóra twarzy i dłoni to nieuniknieni towarzysze tej pory roku. Jednak co zrobić, aby do tego nie dopuścić? Poznaj kilka sposobów, które pomogą przetrwać Ci zimę bez niechcianego towarzystwa.
 • Kobieta ogląda się w lustrze
  1
  Powstawanie zmarszczek wokół oczu na pewno można choć trochę opóźnić. 
 • Trybunał Konstytucyjny

  TK przyśpiesza prace nad wnioskiem Ziobry. Orzeczenie może być próbą odwołania Mariana Banasia

 • Świnoujście

  Świnoujście drugim Dubajem? Złoża ropy i gazu mogą wystarczyć na 30 lat

 • Akcja ratunkowa w Szczyrku

  Szczegóły tragedii w Szczyrku: Gdyby nie odwołali treningu, Szymon tego wieczoru byłby na nartach

Zobacz więcej