Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Piwne rytuały pielęgnacyjne na wiosnę. Tego nie sposób nie lubić!

10 kwietnia 2015, 09:04
Gdy włosy wymagają pilnej akcji ratunkowej po zimie, kuracja piwna będzie jak znalazł. Banalnie proste piwne zabiegi fryzjerskie stosowały już nasze prababcie. A że miały dobrą intuicję, potwierdza dietetyk Dorota Osóbka, bo: „taka pielęgnacja funduje kosmykom zastrzyk witamin z grupy B, które odżywiają skórę głowy i poprawiają kondycję włosów” – mówi.
Gdy włosy wymagają pilnej akcji ratunkowej po zimie, kuracja piwna będzie jak znalazł. Banalnie proste piwne zabiegi fryzjerskie stosowały już nasze prababcie. A że miały dobrą intuicję, potwierdza dietetyk Dorota Osóbka, bo: „taka pielęgnacja funduje kosmykom zastrzyk witamin z grupy B, które odżywiają skórę głowy i poprawiają kondycję włosów” – mówi. / Shutterstock
Piwo to trunek smaczny, aromatyczny, orzeźwiający, a nawet upiększający! Skoro tak, warto uczynić je nie tylko towarzyszem wiosennego, lekkiego menu, ale też składnikiem zabiegów pielęgnacyjnych, które odżywią zmęczoną zimą cerę i dodadzą blasku włosom.
Reklama
Reklama
Tematy:
uroda pielegnacja ciała uroda kobiety włosy piwo pięlęgnacja skóry

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • hyzio
  2015-04-10 11:22:35
  teraz już wiem czemu włosy mi tak błyszczą
  0
 • Basia
  2015-05-04 14:13:33
  Po piwie najpiękniej ukladają się włosy i loki sa bardzo trwałe.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama