Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

To wyłazi przez skórę: 6 nawyków z życia codziennego, które rujnują Twoją cerę

2 października 2014, 07:17
Złego stanu skóry nie można zrzucić na geny. Wszystko, co robimy w ciągu dnia znajduje odbicie na twarzy. Nawet najdroższe preparaty nie poradzą sobie ze szkodliwymi działaniami, które praktykowane są przez lata. Traktuj cerę z uwagą i troską, a przekonasz się jak ochoczo przybierze zdrowy wygląd. Jakie są najczęstsze grzechy, które zapracowane kobiety popełniają w ciągu dnia?
Złego stanu skóry nie można zrzucić na geny. Wszystko, co robimy w ciągu dnia znajduje odbicie na twarzy. Nawet najdroższe preparaty nie poradzą sobie ze szkodliwymi działaniami, które praktykowane są przez lata. Traktuj cerę z uwagą i troską, a przekonasz się jak ochoczo przybierze zdrowy wygląd. Jakie są najczęstsze grzechy, które zapracowane kobiety popełniają w ciągu dnia? / Shutterstock
Szybkie śniadanie, bieg do pracy, cały dzień przy biurku i późna kolacja – skóra nie lubi takich maratonów. Nie wszystko można ukryć pod makijażem. Sprawdź, które z niewybaczalnych dla cery grzechów popełniasz. Zmień to, aby twoja skóra wyglądała promiennie i zdrowo. Przekonaj się, że dobre nawyki, połączone z odpowiednimi zabiegami medycyny estetycznej, działają lepiej niż najdroższe kosmetyki.
Reklama
Reklama
Tematy:
pielegnacja cery medycyna estetyczna skóra cera pięlęgnacja skóry uroda kobiety uroda
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama