Tropikalne trendy w makijażu od Sephory
3 czerwca 2011, 14:37
Po sezonie zdominowanym przez ciemne szarości i czerń nadszedł czas na świętowanie kolorów. Im bardziej wyraziste, tym lepiej. Kosmetyki oszałamiające kolorami znajdziecie m.in. w perfumeriach Sephora. Marka, zainspirowana utworem Club Tropicana, wprowadza pełną paletę odcieni różu, od barwy cocktailu pink sherbet po nasyconą oranżami marakuję. Zobacz, jakie kolory będą królowały tego lata w makijażu!
1/5Modny makijaż na lato 2011 zachwyca tropikalnymi kolorami!
Media
2/5Usta - podobnie jak oczy i paznokcie - eksplodują w słonecznym rozwirowaniu. Dostępne są cztery kolory, którym oprzeć się będzie bardzo trudno: krzykliwy kolor balonowej gumy do żucia „tropical pink” dziewczęcy odblaskowy róż „tropical fluo” apetyczny kolor maliny „tropical violet” i ekstrawagancki odcień „tropical orange”
Media
3/5Cienie do oczu w dwóch nowych szalonych kolorach surfują po falach szyku elegancji. Odbijający światło połysk różu i pomarańczu z linii Day-glo nadają oczom elektryzującą moc, która złamie niejedno serce.
Media
4/5Dłonie i stopy mogą stać się złociście brązowe w stylu St Tropez, lecz paznokcie mają być nieprzyzwoicie krzykliwe w czterech szokujących intensywnie błyszczących odcieniach różu i pomarańczy.
Media
5/5W tym sezonie również akcesoria z Sephory elektryzują kolorami.Ostrzegamy: ekstrawagancko krzykliwe barwy łamią wszelkie granice i z pewnością przyciągną uwagę!
Media
Powiązane
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Materiały prasowe