Dla słynnej Coco czerń zawsze była symbolem luksusu, wyrafinowanej elegancji i zmysłowości. Ale nie tylko ona kochała się w tym tylko z pozoru posępnym kolorze - do dziś kobiety na całym świecie kochają czerń. Właśnie ten kolor stał się również podstawą najnowszej kolekcji kosmetyków kolorowych Chanel Noirs Obscurs. Twarzą kampanii została polska modelka Małgosia Bela, która - trzeba przyznać - w demonicznym makijażu wygląda niezwykle pociągająco i kobieco.

Jeśli i Wam podoba się awangardowy pomysł łączenia w makijażu ciemnych oczu, ust i paznokci, a do tego lubicie markę Chanel - zajrzyjcie do perfumerii w listopadzie, bo właśnie wtedy na półkach pojawi się nowa kolekcja Noirs Obscurs.

Co w niej znajdziecie?

Lakiery do paznokci w ciemnych kolorach.

Chanel przygotowało trzy nowe odcienie lakierów Le Vernis: Diabolic to głęboka czerwień, Forbidden oczarowuje połączeniem brązu i ciemnego burgunda, a Vendetta to nasycony fiolet.

Ciemne szminki w najnowszych odcieniach o niecodziennych nazwach kultowej pomadki Rouge Allure – Hysteria (bakłażanowa czerń), Maniac (głęboka, ciemna czerwień) i Obscure (czekoladowa).

Kasetkę z cieniami do powiek w czterech odcieniach: głębokiej zieleni, mahoniowym, granatowym i ciemnym fiolecie. Paleta posłuży Ci do stworzenia teatralnego, wyrafinowanego image.

W kolekcji Chanel Noirs Obscurs znajdziesz także błyszczyk Aqualumiere w kolorze o nazwie Furious, kruczoczarny eyeliner Demoniac oraz maskarę Exceptionnel de Chanel w kolorze głębokiej czerni.