Nikt nie jest doskonały – mamy blizny, szramy, rozstępy i czasem wyglądają one nieestetycznie. Nie ma się oczywiście czego wstydzić, ale jeśli przeszkadza ci, że twoja skóra nie jest idealnie gładka, zawsze możesz skorzystać z propozycji zagranicznej strony Scar Art. i zamówić on-line kobiece kolorowe naklejki maskujące.

ZAMASKUJ TO, CO NIE JEST IDEALNE

Choć generalnie w przypadku szpecących blizn po cesarce poleca się kosmetyki do makijażu ciała, to nigdy nie są one wystarczająco wodoodporne podczas pływania w słonej wodzie lub zabaw z dziećmi w piasku.

Naklejki maskujące są dostępne w wielu wzorach, kolorach i kształtach. I co najlepsze, zostaną na miejscu dopóki sama ich nie ściągniesz – zabezpieczone są bowiem specjalnym, nieuczulającym klejem.

Nałożenie ich trwa ok. 1 minuty, a po 10-15 minutach można się już ubrać. Usunąć można je potem za pomocą dziecięcej oliwki czy toniku z alkoholem. Oczywiście przestrzega się przed stosowanie scar art. na blizny niezagojone, gdyż mogłoby to spowodować infekcję.

Zestaw zawiera dwie naklejki na blizny po cesarskim cięciu i dwie naklejki na pępek (które niektóre panie używają na sutki dla lepszego efektu).

Cena zestawu to 19, 95 dolarów bez kosztów wysyłki.

Zamów już teraz specjalne naklejki na blizny

_________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Czy to już koniec Photoshopa?
>>> Ta gwiazda padła ofiarą grafików
>>> J.Lo: Powrót do figury sprzed ciąży był koszmarem