Nie, nie chodzi tu o żadną promocję w drogerii. Tu pracuje tylko logika: sprowadzane z zagranicy kosmetyki są drogie, bo przewoźnicy i dystrybutorzy są zobowiązani płacić rozmaite prowizje, opłaty skarbowe i tym podobne. Sporo taniej sprowadzić sobie specyfik zza granicy. Wiele z nas obawia się jednak, że na stronie w języku angielskim pogubi się i da oszukać.

Reklama

NIE TYLKO DLA POLIGLOTÓW

Na szczęście ktoś wreszcie zauważył, że polski rynek to dobry rynek i postanowił ułatwić nam zakupy za granicą. To sklep strawberrynet.com.

To miejsce, gdzie sporo taniej można dostać kosmetyki takich marek jak Clinique, Kanebo, Smashbox, ale także superekskluzywne perfumy Prady, Pierre'a Cardine'a, Chanel... Właściwie łatwiej byłoby wymienić te, których nie można tu kupić.

Strona jest w całości przetłumaczona na język polski. Nie ma więc obaw, że nie zrozumiesz któregoś z paragrafów regulaminu albo opisu kosmetyku i zamówisz coś innego, niż chciałaś.

ILE TO KOSZTUJE

Za wysyłkę ze Stanów Zjednoczonych nie płacisz nic. Ceny kosmetyków są niższe niż w polskich sklepach internetowych, podane w złotówkach. Na przykład podkład Clinique Perfectly Real Make Up kosztuje ok. 80 zł (np. w sklepie Dolce.pl kosztuje 104 zł, a w Iperfumy.pl aż 113 zł), a za pięćdziesięciomililitrowy flakon perfum Rush 2 Gucciego zapłacimy 145 zł (w polskich sklepach internetowych od 155 do niemal 300 zł).

ILE TRZEBA CZEKAĆ

Wysyłka do stolicy kraju to kwestia 4-6 dni, natomiast do mniejszych i trudniej dostępnych miejscowości może zająć makismum 14 dni.

Stronę internetową Strawberrynet.com znajdziesz tutaj.
______________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Klasyczny zapach powraca w wielkim stylu
>>> Makijaż na jesień od słynnej Coco