Przedstawiamy kilka dobrych adresów. Klikaj na zdrowie!

Reklama

www.hundredpushups.com

Ile pompek zrobisz, zanim ręce odmówią ci posłuszeństwa? I jaka wobec tego jest twoja kondycja? Zerknij na plan zapisany na tej stronie, żeby poprawić wydolność twoich mięśni. Postępując zgodnie ze wskazówkami szybko dobijesz setki.

armyfit.mod.uk

Nie ma to jak stare, dobre szkolenie wojskowe. Tylko ambitny trening z narzuconym ostrym rygorem rekrutów pomoże ci zdobyć każdy szczyt na letniej wspinaczce. Na stronie jest możliwość korzystania ze spersonalizowanego programu ćwiczeń.

www.officeworkout.msn.com

Reklama

Jeśli jesteś szefem, to świetny pomysł, żeby zmusić swoich pracowników do odrobiny wysiłku. Po krótkim wspólnym treningu w godzinach pracy, ludzie będą bardziej zrelaksowani i dotlenieni, będą też wydajniej pracować. Proste ćwiczenia, które można wykonywać w ubraniu, w niewielkiej przestrzeni bez ryzyka kontuzji zobaczysz właśnie pod tym adresem.

www.youtube.com/user/expertvillage

Nie wiesz jak obliczyć swój indeks masy ciała albo jak zacząć ćwiczyć sztuki walki? Podstaw dowiesz się właśnie z tego przewodnika, który ma tak intrygujące rozdziały o nazwie: "Jak wyprowadzić cios?".

www.river-swimming.co.uk

Chcesz jednak ćwiczyć na świeżym powietrzu, ale nie chcesz wydawać na trenera? Poszukaj wskazówek na tej stronie. "Dzikie pływanie", w tratwie lub kajaku, nawet w niezbyt rwącej rzece, ma swoje pułapki i lepiej dowiedzieć się o nich od osób, które już tego nie raz spróbowały. Przy okazji dowiesz się o niezbędnym ekwipunku, obejrzysz zdjęcia i usłyszysz o ciekawych spływach.

www.themindgym.com

Kolekcja sprytnych porad w pigułce na temat tego jak się odstresować, zrelaksować i poprawić dzięki temu komunikację w sypialni. O takie ćwiczenia także nam chodzi…

realbuzz.com

Specjalna strona, która ma na celu utrzymanie swoich internautów w formie, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy zasobności portfela. Znajdziesz tam zachętę w postaci blogów międzynarodowej sławy lekkoatletów (np. Liz Helling), porady dietetyków, maratończyków, a także testy sprawnościowe i video-instruktaże. Pracując z mapą dowiesz się też o ciekawych trasach dla biegaczy czy innych sportowców.

www.bikeradar.com

Adres dla tych, którzy są zdeklarowani na punkcie roweru jako środka transportu. Trasy, newsy, nowe modele rowerów, akcesoria niezbędne do wygodnej jazdy – wszystko na Bike Radar.

www.fetcheveryone.com,

Dla amatorów joggingu. Strona poleca jak zacząć biegać, jak oddychać, jak utrzymywać równy dystans. Dowiecie się czy lepiej biegać określoną trasą czy szukać nowych ścieżek. Czy lepiej biegać po asfalcie czy po miękkim podłożu. Znajdziecie tu porady na spuchnięte kostki, kolki i odciski na stopach. Oraz oczywiście grono biegaczy amatorów, które wspiera się w wytrwałej walce z kanapowym lenistwem.

Drga strona uczy jak biegać z opracowaną przez Google mapą. Wtedy wiesz, jaką trasę przebiegłaś, ile kalorii spaliłaś i jakie było twoje tempo. Na dodatek niektóre aplikacje możesz zainstalować na swoim iPodzie czy w mp3.

www.myyogaonline.com

Także jogę można ćwiczyć nie wychodząc z domu. Strona poleca treningi o różnym stopniu zaawansowania i różne jej odmiany. Jest przystępnie zorganizowana i także posiada pewną liczbę plików do ściągnięcia, choćby na wyjazd służbowy czy wakacje.