Zastanawiasz się, czy skorzystać z konsultacji kardiologicznych i sprawdzić stan własnego ukłądu krążenia? Odpowiedz na poniższe pytania. Jeżeli choć jedna z odpowiedzi będzie twierdząca, powinnaś skonsultować swój stan zdrowia z lekarzem.

Reklama

1. Czy masz zaburzenia rytmu serca?

2. Czy masz nadciśnienie tętnicze?

3. Odczuwasz bóle w klatce piersiowej?

4. Często masz uczucie duszności?

5. Męczysz się podczas małego wysiłku?

6. Na twoich nogach pojawiły się obrzęki?

W dniach 15 maja oraz 4,5,6 sierpnia 2009 roku organizator programu „Serce na nowo” zaprasza warszawiaków na bezpłatne konsultacje kardiologiczne podczas których będzie wykonywane badanie echo serca.

Dlaczego to badanie jest tak ważne? Pozwala ocenić budowę i nieprawidłowości pracy poszczególnych elementów serca (mięśnia, zastawek, naczyń wchodzących i wychodzących z serca oraz przepływu krwi). Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne. Trwa ok. 30 minut. To czas, który bez problemu możemy poświęcić swojemu zdrowiu.

Konsultacje kardiologiczne będą się odbywały w przychodni NZOZ VIVAMED przy ul. Zamiejskiej 17 w Warszawie (Targówek). Wszyscy chętni powinni zapisać się na spotkanie bezpośrednio w przychodni lub pod numerem telefonu (022) 679 28 83 lub (022) 678 31 40 w godzinach 10:00 – 17:00.

Organizatorem programu jest polska firma farmaceutyczna Adamed.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ