Inne
Reklama
Inne

O najnowszych trendach ze świata kosmetyki i mody można było dowiedzieć się podczas Targów Kosmetyki Profesjonalnej Lady, które odbyły się na warszawskim Torwarze i w katowickim Spodku

6 tys. osób, które odwiedziły "LADY", mogiło nie tylko skorzystać z porad kosmetycznych ok. 150 firm z branży kosmetycznej, z zakresu body paintingu, zdobienia paznokci, nowoczesnych zabiegów upiększajacych, fitnessu, ale również kupić kosmetyki w promocyjnych cenach.

Atrakcjami warszawskiej edycji targów były: Mistrzostwa w Zdobieniu Paznokci, organizowane przez firmę Peggy Sage specjalizującą się w pielęgnacji dłoni i paznokci oraz Mistrzostwa BodyPainting prowadzone przez wizażystkę Angelikę Nisus. Ponadto zwiedzający wzięli udział w pokazach fryzjerskich i dowiedzieli się, czym różni się makijaż permanentny od tradycyjnego i czy warto nosić paznokcie żelowe. Z zainteresowaniem spotkał się również pokaz przygotowany przez Jolantę Wagner - "Trendy w makijażu - wiosna 2008".

Natomiast w Katowicach Mistrzostwa w Zdobieniu Paznokci - "Magia szkła i kryształu" poprowadzili specjaliści z Centrum Kosmetyczno-Szkoleniowe Cosmobelle, a wizażystka Anna Brózda czuwała nad przebiegiem Mistrzostw Makijażu Ekstrawaganckiego "Subkultury".

Patronat medialny nad Targami Kosmetyki Profesjonalnej LADY objął serwis dziennik.pl

Inne

Szczegółow relacja z targów dostępna jest na stronie: www.targilady.pl.

Galeria zdjęć z Targów Kosmetyki Profesjonalnej Lady: