Fryzura na bazie krótkiego kwadratu. Długie wycieniowane pasmo z boku głowy zwraca uwagę na kolor włosów - ananasowy i pomarańczowy sorbet. Włosy z lewej strony są założone za ucho i wygładzone żelem. Natomiast kosmyk zasłaniający oczy - ułożony przez fryzjera palcami. To daje efekt naturalnego "zwichrzenia".

Propozycja dla kobiet, które mają długie i gładkie włosy. Kosmyki z przodu zostały wycieniowane i lekko zakręcone, a włosy uniesione i zebrane gumką. Krótka grzywka ma nadać fryzurze nowoczesny look.

Włosy wycieniowane na bazie ukośnego kwadratu. Widoczne trzy warstwy koloru z odcieniem kiwi. Grzywka długa, kończąca się tuż nad oczami. Fryzjer wygładził włosy, a następnie ułożył je palcami.

Gwiazdy szaleją z nożyczkami:Na odważne uczesanie zdecydowały się piosenkarki - Pink i Kelis, która bez żalu rozstała się ze swoim charakterystycznym afro. Teraz noszą włosy krótko obstrzyżone z charakterystycznym czubem na środku głowy.

Victoria Beckham dzięki nowej fryzurze wygląda młodziej niż wtedy, gdy śpiewała w Spice Girls. Długie ciemne włosy z przedziałkiem po środku głowy zastąpiła modną fryzurą na "boba". Zmieniła również kolor włosów na siwy blond. Takiego wyglądu pozazdrościły jej znane koleżanki. Podobnie ostrzygła się Katie Holmes i Paris Hilton.