Od 2 do 4 października w warszawskiej Arkadii będzie można poznać i przetestować na sobie najgorętsze nowości kosmetyczne i trendy makijażowe.

Reklama

Na Sephora Trend Report czeka aż 16 stanowisk serwisowych, na których będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami makijażu, stylizacji fryzur, manicure i zapachów.

Czy wiesz czym czy jest konturowanie twarzy? To technika makijażowa rodem z Hollywood, wysmuklająca twarz, świetnie prezentująca się na zdjęciach. Ten i inne makijaże
w trendzie, mi.in świetlisty zimowy makijaż baby face oraz zmysłowe smoky, możesz przetestować na sobie bezpłatnie właśnie podczas imprezy.

Atrakcje dla odwiedzających obejmują też bezpłatne stylizacje fryzur i malowanie paznokci w kolorach sezonu oraz tegoroczną nowość – „Wyspę Olfaktoryczną”, w której wraz z ekspertem-senselierem Martą Siembab, poznać będzie można tajniki olfaktoryki oraz nowości zapachowe na ten sezon m.in. od Kenzo, Hugo Boss, Givenchy, Burberry, czy Karla Lagerfelda.

- Sephora Trend Report to unikalne wydarzenie o międzynarodowym charakterze. W sobotę, 3 października makijaże proponowane przez światowe marki na sezon jesień-zima przedstawią Jeffrey English – makijażysta Sephora PRO Beauty Team USA, a także Will Marherbe (Smashbox), Clare Read (Burberry International Expert Runway Make-up Artist), Krzysztof Nadziejewiec (Dior) oraz Dariusz Kotarski (Estee Lauder) – mówi Sergiusz Osmański, Dyrektor Artystyczny i PR Sephora Polska. – Tegoroczna impreza to również niezwykle szeroka oferta bezpłatnych usług i porad eksperckich, z których skorzystać będzie mógł każdy klient Arkadii – dodaje.