Ewa & #mygirls to bezpłatny, otwarty trening, który łączy aktywne dziewczyny. W tym roku Ewa Chodakowska i adidas zachęcają nie tylko do ćwiczeń, ale stawiają wyzwanie - „Sprawdź się z adidas. Dotrzymaj tempa Ewie”.

Reklama

Pełen atrakcji dzień zacznie się już od godziny 10:00. Tegoroczne wydarzenie poprowadzi charyzmatyczna Patricia Kazadi, która będzie zagrzewać do intensywnego wysiłku wszystkie #mygirls. Wszystkich spragnionych zabawy będą czekać konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz niespodzianka – modowa strefa adidas, w której zagości będzie popularna polska blogerka, Jessika Mercedes. Modowa ekspertka spotka się ze swoimi fanami oraz podpowie jak dobrać odpowiedni strój do ćwiczeń i jakie są najnowsze trendy tego sezonu.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!!!

O 11:00 zaplanowano rozgrzewkę, która będzie doskonałym wstępem do 3-godzinnego maratonu treningowego z Ewą i jej ekipą. Sportowy wstęp, czyli sesję JOGI poprowadzi doświadczona instruktorka, Aleksandra Kowalska. Po spokojnym początku przyjdzie czas na warsztaty taneczne, które odbędą się pod przewodnictwem uczestnika II. edycji „You Can Dance”, Patryka Rożnieckiego.

O 12:00, po rozciągającej i tanecznej rozgrzewce, scenę przejmie Lefteris Kavoukis, który rozpocznie część fitness. Godzina 13:00 to początek intensywnych warsztatów z trenerką wszystkich Polek, Ewą Chodakowską.

Reklama

Na zakończenie o 14:00 zajęcia poprowadzi nieznający litości Tomek Choiński.

Udział w treningach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.