Małgorzata Wielocha była nie tylko twórczynią makijaży największych polskich gwiazd - takich jak Małgorzata Kożuchowska, Edyta Górniak czy Małgorzata Bela - ale także współpracowała z wydawnictwami i przygotowywała charakteryzacje do spektakli, oper i filmów.

Malowała do sesji m.in. Annę Muchę, Hannę Lis czy Małgorzatę Foremniak. Można zaryzykować stwierdzenie, że w polskim środowisku artystycznym trudno byłoby znaleźć osobę, która nie słyszała o Goni.

Makijażystka pracowała także z zagranicznymi supermodelkami - np. Claudią Schiffer i najbardziej znanymi magazynami mody - odpowiadała za wizaże do licznych sesji "Vogue'a".

Małgorzata Wielocha współpracowała także ze Szkołą Stylu Moniki Jaruzelskiej, która dziś wspomina ją na swoim blogu jako jedną z najbardziej lubianych wykładowczyń oraz bardzo ciepłą, pełną humoru i skromną profesjonalistkę.

Karolina Korwin Piotrowska napisała z kolei, że dzięki Goni czuła się piękniejsza,  bo makijażystka upiększała wszystko dookoła siebie.

Niestety, mimo ogromnej woli życia, nie udało jej się wygrać z ciężką chorobą. Zmarła dziś w nocy, z 27 na 28 listopada 2012 r.