Zapach Prends-moi to pierwszy na świecie aromat, którego zadaniem jest nie tyle uwodzenie, co ułatwienie uzyskania uwodzicielskiego ciała. Zapach powstał we francuskiej perfumiarni Robertet.

Reklama

Jego twórcy przyznają, że jest to produkt stworzony, aby "wyszczuplać z przyjemnością". Podkreślają również, że jego formuła została opracowana na podstawie badań aromaterapeutycznyvh i neurokosmetycznych. Badacze zakładają, że zwiększone uwalnianie się endorfiny, która daje poczucie szczęścia, euforii, może powstrzymać nas przed niekontrolowanym podjadaniem. Szczególnie tym, spowodowanym złym nastrojem lub stresem.

Odchudzający kompleks zawiera również kofeinę, karnitynę i wyciąg z algi o nazwie spirulina, które uruchamiają dwa kluczowe enzymy, bezpośrednio zaangażowane w proces lipolizy. Dodatkowo perfumy wzbogacają aromaty bergamotki, mandarynki i grejpfruta.

Badanie zrealizowane przez BIO-WE, przeprowadzone wśród kobiet w wieku pomiędzy 18 a 70 rokiem życia, niebędących na diecie, wykazały, że 75 proc. z nich po użyciu perfum czuło mniejsze łaknienie, a 73 proc. badanych dodatkowo odczuwało uczucie euforii.

Panie zachęcone obiecującymi wynikami badań, już ustawiają się w długiej kolejce po wyszczuplający zapach. Na liście oczekujących widnieje już ponad 6 tys. kobiet, wierzących w skuteczność wynalazku.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA!