Okiem eksperta: chemiczne i herbaciane wspomagacze diety. Czy warto po nie sięgać?

| Aktualizacja:

Badania dowodzą, że z roku na rok pijemy coraz więcej tzw. herbat funkcjonalnych (odchudzających, uspokajających, rozgrzewających). Znaczną popularność w kwestii redukcji masy ciała zyskują także suplementy diety. Pytanie tylko, na ile skuteczne są wspomniane specyfiki? Nasz ekspert, dietetyk Milena Nosek radzi, aby z rozwagą decydować się na wspomaganie nimi diety.

wróć do artykułu
  • ~masza
    (2014-03-17 15:07)
    Nie miałam przekonania do tych różnych preparatów, ale jak zobaczyłam, jak moja koleżanka z pracy schudła, to trochę się przekonałam i sama teraz biorę figurę exraslim i do tego jeszcze dwa razy dziennie piję figurę detox. I chudnę :) Oczywiście ćwiczę przy tym i zmieniłam dietę, ale dzięki suplementom efekty są szybsze, a ja też nie tracę motywacji.
  • ~karolina
    (2012-04-04 15:50)
    cóż, a ja piję dwa razy dziennie herbatę perfect slim Irvinga. Tak, to herbata funkcjonalna, na bazie czerwonej herbaty Pu-erh. Piję ją ze względu na smak i zapach, a jeśli przy okazji uda mi się zgubić kilogram czy dwa - tym lepiej :)
  • ~gumiak
    (2012-04-01 15:19)
    nie. ale warto go brać. przyspieszy cały proces
  • ~kasia
    (2012-03-31 20:03)
    a ten suplement z tych ćwiczeń ? jest konieczny ?
  • ~marit
    (2012-03-31 17:58)
    coś ty. wszystko masz podzielone. wraz z ćwiczeniami, nabierzesz kondycji. trzeba tylko zacząć !
  • ~cygan
    (2012-03-30 10:38)
    Maja, trzeba mieć jakąś lepszą kondycję czy dla człowieka, który wstanie od kompa to nie jest nic wykańczającego?
  • ~Maja
    (2012-03-28 13:17)
    bez ćwiczeń nic się nie da zrobić. ja od dwóch tygodni robię te: http://www.youtube.com/odchudzaniebezkitow
  • ~manna
    (2012-03-27 18:28)
    Jakoś nie chce mi się wierzyć w magiczne herbatki. Są profesjonalne suplementy, które faktycznie przyspieszają spalanie tłuszczu, ale nie jest to herbatka z supermarketu.
  • ~Robert
    (2012-03-19 22:48)
    W sensie osoba ~ilano, a treści badan są ogólnodostępne, zatem w czym problem, zeby je powielac..
  • ~Robert
    (2012-03-19 22:46)
    O, widac, ze osoba powyzej ma jakies traumy z Holmes Place. Ale zeby az tak przyatakowac, to wspolczuje.
  • ~M.
    (2012-03-19 19:38)
    ludzie uwielbiają tzw tabletki, herbatki cud,wydaja mnóstwo pieniędzy, przeciez gdyby one działały nie byłoby otyłych ludzi ...
  • ~ilano
    (2012-03-19 16:56)
    Zostal tu poruszony bardzo dobry temat. Szkoda tylko, ze Pani specjalistka z przereklamowanej sieci, zabierajac sie za nazwijmy to tworzenie artukulu zlepiajac go z kilku wczesniej juz istniejacych nie zadajw sobie nawet trudu aby pozmieniac koncowki, ktore po opcji wytnij - wklej same sie nie dopasuja.

    Dodatkowo informacja dla kogos kto to redaguje. Prosze sobie zadac odrobine trudu i przeczytac (sprawdzic) tresc przed . . .