"W zimny październikowy wieczór pragniemy zaprosić naszych gości do podróży na gorące plaże wysp Bahama. Tam bowiem, toczy się akcja naszej kolejnej, filmowej propozycji - indyjskiego "Błękitu" - mówi Cierniak zapraszając tych, którzy za letnim ciepłem tęsknią niezwykle mocno, do uczestnictwa w kolejnej już "Nocy Saunowej".

Reklama

Dzięki obecności profesjonalnego saunamajstra, prowadzącego specjalnie przygotowane seanse, goście imprezy będą mogli przekonać się o możliwościach, jakie dają kąpiele, a także - dowiedzieć się wiele o poprawnej kulturze saunowania.

"Nocne saunowanie organizowane w Termie połączone jest zawsze tematyczną osią, motywem przewodnim pozwalającym na zbudowanie niezwykłej atmosfery" - zapewnia Cierniak.

Pierwsza taka impreza nawiązywała do tradycji Podhala, druga - do saunowych zwyczajów egzotycznych rejonów świata. Każdej "Nocy Saunowej" w Białce Tatrzańskiej towarzyszy projekcja filmów. "Po sztandarowych dziełach polskiej kinematografii - +Rejsie+ i +Nożu w wodzie+, nadszedł czas na estetykę skrajnie odmienną, a mianowicie indyjski +Błękit+ - dodała Cierniak.

Bollywoodzkie produkcje zyskały światową popularność, zdobywając miliony fanów w każdym rejonie globu m.in. za sprawą sukcesu filmu "Slumdog: Milioner z ulicy".