„Make up w wielkim mieście” to pierwszy videoblog, który nie tylko prezentuje najnowsze trendy w makijażu i profesjonalne kosmetyki, ale uczy jak je zastosować w praktyce, odsłania sztuczki wizażystów i podpowiada, jak można bawić się makijażem na co dzień. Od uruchomienia portalu we wrześniu 2010 r., już prawie 400 tysięcy internautów poszukujących makijażowych inspiracji i know-how odwiedziło http://blogmakijaz.pl/.

Reklama

Pierwsze z serii planowanych spotkań odbędzie się w warszawskiej Galerii Mokotów, w dniach 17-19 czerwca 2011 r. (piątek, sobota, niedziela), w godzinach od 10.00 do 22.00. Tym razem
w przestrzeni niewirtualnej – na specjalnie przygotowanym stoisku ustawionym na fontannie tuż obok perfumerii Sephora, blogerzy Sephora spotkają się ze swoimi fankami i wszystkimi zainteresowanymi. Będą także doradzać każdej klientce indywidualnie, jak się malować i jak zastosować wiodące trendy z wybiegów na co dzień. Poza blogerami, na czele z Anią Galińską, Mistrzynią Makijażu Sephora 2009, będą obecni także makijażyści Sephora i innych marek. Ci, którzy nie znają jeszcze „Make up w wielkim mieście”, dzięki uruchomionym stanowiskom komputerowym, będą mogli bliżej poznać portal.

W piątek, 17 czerwca 2011 r., po godzinie 17.30, Karolina Malinowska poprowadzi spotkanie ze znanymi fankami bloga ze świata mody, muzyki oraz filmu, które wspólnie z makijażystami Sephora odkryją nowy wymiar piękna. W spotkaniu weźmie udział także Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska.

- Blogmakijaz.pl dedykujemy współczesnej dziewczynie, która śledzi obowiązujące trendy oraz poszukuje nowych inspiracji. Wkraczając w blogowy świat ma okazję poznać tajniki pracy najlepszych makijażów Sephora, nauczyć się trików wykorzystywanych w pracy przy sesjach zdjęciowych czy pokazach mody. Makijaże oglądane zwykle na twarzach modelek dzięki filmom tworzonym przez blogerów stają się łatwe do odtworzenia przez każdą z dziewczyn. Cykl spotkań, który rozpoczynamy z grupą tworzącą «Make up w wielkim mieście», to niesamowita okazja do nauki i wymiany doświadczeń stworzona specjalnie z myślą o naszych klientach. Najlepsi makijażyści, którzy na co dzień pracują w perfumeriach Sephora, pojawią się w jednym miejscu, by udzielać porad i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wykonania idealnego makijażu. Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich już w najbliższy weekend do Galerii Mokotów na pierwsze spotkanie – powiedział Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska.

Żeby skorzystać z możliwości indywidualnej konsultacji makijażowej, należy wcześniej zapisać się na nią poprzez infolinię Sephora, dostępną pod numerami telefonów 0 801 801 400 lub (012) 682 84 94, czynną w godzinach od 9.00 do 21.00.

Kolejne spotkania z blogerami odbędą się już po wakacjach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Łodzi oraz we Wrocławiu.