BioSilk to amerykańska marka kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji i stylizacji włosów. Na polski rynek kosmetyki trafiły kilka lat temu najpierw do salonów fryzjerskich. Dzisiaj ich sprzedaż  rośnie, a produkty BioSilk są dostępne również w drogeriach Rossmann, Douglas, aptekach Superpharm, sieci Piotr i Paweł, hipermarketach Tesco oraz w sklepach internetowych.

Kosmetyki zawierają naturalny, czysty jedwab i ekstrakty roślinne, dzięki czemu głęboko nawilżają włosy, pozostawiając je jedwabiście gładkie i błyszczące. Produkty BioSilk ułatwiają rozczesywanie i poprawiają witalność włosów. Ich regularne stosowanie chroni włosy przed promieniami UV.

Małgorzata Kożuchowska, która została ambasadorką kosmetyków BioSilk, będzie wspierała działania promocyjne  marki przez najbliższy rok. Nowe opakowania produktów z wizerunkiem Małgorzaty Kożuchowskiej już w kwietniu pojawią się w punktach sprzedaży.

- Wybór ambasadorki był dla nas oczywisty. Małgorzata Kożuchowska jest profesjonalną aktorką, a przy tym piękną kobietą uważaną za ikonę mody i stylu. Jej pozytywny wizerunek doskonale współgra z charakterem marki BioSilk - podkreśla Maciej Mikulski, prezes Farouk Systems Polska, dystrybutora BioSilk.