Naturalne pielęgnowanie ciała i figury nie zawsze daje pożądane efekty, dlatego też piosenkarka postanowiła znaleźć pomoc u specjalistów. W rozmowie z Faktem gwiazda po raz pierwszy otwarcie przyznaje, że powiększyła sobie biust oraz poprawiła usta!

Reklama

– Miałam tylko jedną operację plastyczną biustu i mam zrobione usta – zdradza Faktowi Iwona Węgrowska. Gwiazda przyznaje, że operację biustu zrobiła w wieku 20 lat, bo źle się czuła z naturalnym. – Biust robiłam osiem lat temu. Wygląda naturalnie, bo jest po postu zrobiony bardzo naturalnie. Po jakimś czasie biust jak wiadomo opada i nie jest cały czas sztywny. Tak naprawdę byłam z niego niezadowolona – mówi.

Teraz Iwona czuje się bardziej kobieco i atrakcyjnie. – Zrobiłam to tylko i wyłącznie dla siebie. Czułam się przede wszystkim lepiej psychicznie. Wcześniej czułam się nieatrakcyjna, niektóre sukienki źle na mnie leżały i to mnie męczyło – dodaje. Niedawno piosenkarka poprawiła sobie też usta. – To nie była operacja ust, wstrzyknęłam sobie kwas hialuronowy, witaminowy, żeby wypełnić całą górną wargę – tłumaczy.

AFP

– Człowiek się starzeje. Z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc jest coraz starszy, z upływem czasu usta też maleją i pojawiają się zmarszczki. Tak naprawdę jest wiele kobiet, które to zrobiły, wiele artystek i żadna się do tego nie przyznaje. To jest chore i głupie – dodaje.

Czy celebrytki podchwycą zachęty Węgrowskiej i zaczną ujawniać, na ile ich piękny wygląd jest dziełem skalpela? Wpadające w kompleksy z powodu piękna gwiazd nastolatki na pewno byłyby wdzięczne.

>>> Czytaj także: Machalica w szponach nałogu