Aleksandra Kwaśniewska weźmie udział w biegu charytatywnym na rzecz kobiet dotkniętym rakiem piersi.

W najbliższą sobotę, 26 czerwca w Warszawie odbędzie się Samsung Irena Women’s Run. Wziąć w nim udział mogą panie niemal w każdym wieku - od 13 r.ż. do nieskończoności. Celem jest wsparcie Amazonek oraz promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. Liczy się sam udział, nie będzie miejsca na rywalizację - miejsca w biegu nie będą punktowane.

Poparcie dla sprawy zadeklarowało wiele znanych Polek. Do udziału zachęca słynna polska biegaczka Irena Szewińska a pobiegnie w nim między innymi Ola Kwaśniewska. Była prezydentówna, a obecnie celebrytka i prezenterka weźmie w nim udział na zasadzie łączenia przyjemnego z pożytecznym.

"Sport jest moją pasją. A jeżeli mogę go połączyć ze wsparciem inicjatywy społecznej, tym chętniej biorę udział w akcji" – powiedziała Kwaśniewska.

Na Agrykoli powstanie również Miasteczko Kobiet - park rozrywki dla kobiet i ich rodzin. Atrakcją będą porady lekarzy oraz ekspertów zdrowego stylu życia, pokaz mody sportowej i tańca w wykonaniu Rafała Maseraka, plac zabaw dla najmłodszych oraz koncert zespołu Feel.

Dochód z wpisowego oraz opłata od sponsora za każdą uczestniczkę zasili konto Stowarzyszenia Amazonek. Czy udział Oli przyciągnie inne biegaczki? Z pewnością.

Więcej informacji o imprezie znajdziesz tutaj

>>> Narzeczoną Adamczyka ciągnie do lasu