Ile już papieru zmarnowano na pisanie o tym, czemu Jessica Simpson tyje… Ukochana blondynka Ameryki zawsze mogła poszczycić się wspaniałą figurą, której zazdrościły jej wszystkie kobiety.

AMERICAN BEAUTY MA ZA DUŻO CIAŁA

Kiedy nagle pokazała się z co najmniej 5-kilową nadwagą, poradzono jej zmianę diety i zrzucono to na karb stresu. Jessica powiedziała, że swoje krągłości lubi i nikomu nic do tego.

Teraz jednak magazyn "Star" podał, że nie było to tylko słabość do kilku pączków za dużo, piosenkarka ma bowiem niewielki problem z alkoholem. Jeszcze w trakcie związku z Tonym Romo, Jess sporo imprezowała, piła dużo kolorowych drinków – a te jak wiadomo są mocno kaloryczne. Po takich kilkunastu kolejkach, robiła się głodna i po imprezach zjadała w nocy tuczące fast foody.

To wtedy pojawiły się u niej problemy z samooceną, których Tony jeszcze jej dokładał. A po rozstaniu ze sportowcem, Simpson miała dodatkowe powody żeby pić i jedzeniem zagłuszać samotność.

Również Fox News podało, że piosenkarka nie radzi sobie powoli z piciem, co potwierdził nawet jej przyjaciel fryzjer, Ken Paves. Doniesienia o jej ostrym imprezowaniu pojawiają się coraz częściej. Na razie Simpson nie skompromitowała się jeszcze, ale jest na dobrej do tego drodze.

___________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Wytańcz sobie seksowne ciało
>>> Tipsiary portret własny
>>> Jest słodki, soczysty i kobiety go kochają