W ciągu kilku tygodni Trinny z programu "Jak się nie ubierać" przetransformowała się w umięśnioną fitness lady. Jej niegdyś szkieletowy look odszedł do lamusa. Teraz stylistka pokazuje świetną formę i wspaniale umięśniony brzuch.

Reklama

BYŁO Z NIĄ NAPRAWDĘ ŹLE

Sfotografowano ją w zeszłym tygodniu podczas wakacji na Bahamach, gdy w skąpym bikini wychodziła z wody. Wygląda na to, że problemy z odchudzaniem ma już za sobą, choć nie dalej jak w październiku zasłabła w samolocie podczas lotu do Nowego Jorku. Również jeszcze w maju, spod sukienki sterczały jej kości.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy Trinny przeszła na wysoko proteinową dietę i dużo czasu spędzała na siłowni. Zadbała oswój wygląd ponieważ zamierza wskrzesić swoją karierę w Stanach. Jej rosyjski doktor zalecił jej reżim opracowanych dla niej ćwiczeń i kazał jeść marchwiowe batoniki energetyzujące.

Wszystko to po to, że niedługo rusza nowe show Trinny i Sussanah, które tym razem wezmą się za zaniedbane kobiety w Ameryce. Stylistki od dwóch miesięcy jeżdżą po całych Stanach. Były już skrytykować Pennsylvanię, Maryland, Georgię i Florydę.

Teraz jednak, choć nie mówi się już o tym, że Trinny zagłodzi się na śmierć, wszyscy martwią się, że niedługo zamieni się w brytyjską wersję Madonny, której obwód ramienia wprawia w zakłopotanie niejednego mężczyznę.

Zobacz Trinny na egzotycznych wczasach, w kostiumie kapielowym

___________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Kate Moss zamieni wybieg na estradę?
>>> Nasza Ania najbardziej wpływowa na świecie
>>> Majątek na dłoni