Inne
Reklama

W niepamięć poszły czasy, gdy w naszych szafach lądowały jednocześnie pasujące do butów torebka i pasek. Rzadko kiedy także decydujemy się na dobieranie koloru lakieru do paznokci pod kolor pomadki. Zapanowała prawdziwa wolność! Dlaczego z niej nie skorzystać...?

Lato to czas, w którym kolor prezentuje się najlepiej. Nie tylko pasuje wspaniale do opalonej skóry, ale również podkreśla wakacyjny nastrój. Dlatego absolutnie nie bój się eksperymentować z kolorami i wzorkami!

Nigdzie nie jest powiedziane, że manikiur i pedikiur muszą być w tym samym kolorze. Barwa, którą będziesz obnosić na stópkach, powinna pasować do całości tak samo jak noszona na dłoniach. Dlatego spokojnie możesz zaszaleć i strzelić sobie czerwień na rękach i zieleń u stóp.

W tym sezonie supermodne są wszelkie ostre kolory. Żółcienie, czerwienie, błękity. Firmy kosmetyczne wypuszczają na rynek specjalne letnie linie. Tutaj sztandarowym przykładem jest kolekcja firmy IsaDora czy marki OPI - ten makijaż daje po oczach!

Stopy to podstawa. Nie tylko w sensie dosłownym - podstawa naszego ciała, która ma nas nosić po świecie do końca naszych dni - ale i podstawa stylu. Nie tylko dłonie są wizytówka kobiety, a zaniedbane stópki zdewastują efekt najbardziej starannej stylizacji.

____________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Co nowego w letnich zapachach?
>>> Jak to jest z tym kremem po oczy?
>>> Kłamliwe spojrzenie uwodzicielki