Nawet starannie przemyślana dieta nie zapewni skórze odpowiedniego poziomu odżywienia. Tu trzeba wspomóc się z zewnątrz. Skóra chętnie korzysta z dobrodziejstw nowoczesnej kosmetyki. Bielenda w swojej najnowszej serii przeznaczonej do skóry dojrzałej sięga po Witaminę E + Soję. Oczywiście składniki pochodzą z ekologicznych bioupraw.

Witamina E, nazywana "eliksirem młodości", doskonale sprawdza się w walce z wolnymi rodnikami, chroni przed utlenianiem i zniszczeniem struktury lipidowe naskórka, włókna kolagenowe i elastyczne skóry. Zbawiennie wpływa na mikrocyrkulację w naczyniach krwionośnych, nawilża i uelastycznia naskórek.

Soja również ma wspaniały wpływ na organizm. Zawiera mnóstwo łatwoprzyswajalnego przez skórę białka, lipidów i soli mineralnych. Jest bogatym źródłem witamin - w szczególności z grupy B oraz przeciwutleniaczy i fitoestrogenów.

Fitoestrogeny sojowe z kolei wpływają pozytywnie na koloryt, nawilżenie, a także na elastyczność i jędrność skóry. Stymulują produkcję kwasu hialuronowego utrzymującego należytą wilgotność w skórze, zapobiegają utlenianiu i uszkodzeniu błon komórkowych. Hamują rozkład włókien kolagenowych.

W linii znajduje się: krem na dzień (21 zł) , krem na noc (21 zł), Serum + maseczka na twarz, szyję i dekolt (5 zł), mleczko + tonik do demakijażu ( 15,50 zł), masło do ciała (15,50 zł).
__________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Tradycyjne podejście nowoczesnej kobiety
>>> Zapachy Edenu
>>> Ekologiczne i bezpieczne opalanie