Dieta kopenhaska nie ma nic wspólnego z Kopenhagą, ani tym bardziej ze szpitalem w tym pięknym mieście, który - jak niesie legenda - opracował tę dietę. Kilka lat temu stała się bardzo popularna wśród kobiet, bo podobno pozwala szybko zrzucić nawet kilkanaście kilo! Mówi się, że jest to dieta dla osób o mocnych nerwach i o wspaniałym zdrowiu. Bo tak naprawdę podczas tych 13 (hmm, skąd ta liczba...) dni je się niewiele.

Reklama

13 DNI NIE NAPRAWI BŁĘDÓW ŻYWIENIOWYCH

Co lekarze mówią na temat rewolucyjnej diety? Są zgodni: ta dieta wykańcza. Jej stosowanie nie jest korzystne dla zdrowia, bo powoduje zaparcia, bardzo silne uczucie osłabienia (a nawet omdlenia - przy 600 kcal dziennie to nic dziwnego), zakwaszenie organizmu i pojawienie się licznych niedoborów witaminowych i mineralnych. Poza tym między bajki trzeba włożyć twierdzenie, że "kopenhaska" regluje przemianę materii. Organizm w czasie tej diety przestawia się na bardzo oszczędny sposób gospodarowania energią. I niestety po zakończeniu diety nie potrafi równie szybko przestawić się ponownie

Odchudzać się trzeba z głową - więc zamiast katować się dietą, która może przynieść same problemy, zacznij racjonalne gubienie kilogramów. Kup sobie większy kostium kąpielowy i zacznij ćwiczyć. Na pewno za jakiś czas wejdziesz w ten, ktory czeka na ciebie na dnie szuflady.

Zobacz dietę, która szkodzi

__________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Sekret odchudzania - opalanie
>>> Anty-erotyczna bielizna leczy