Gwiazdy i gwiazdeczki są typowymi kobietami. One także poprawiają sobie nastrój zakupami, słodyczami i zmianą fryzury. W zależności od stopnia przyzwyczajenia do danej długości, koloru i cięcia, decydujemy się na mniej lub bardziej radykalne metamorfozy. Najczęściej dodają one naszej twarzy uroku, świeżości, a nam samym lepszego samopoczucia i większej pewności siebie. Ale zdarza się, że chybione potrafią nas oszpecić i wpędzić w histerię lub depresję, dlatego tak ważne jest, by przed radykalną zaminą zasięgnąć rady fryzjera-stylisty lub zafundować sobie wizualizację w symulatorze fryzur.

Bob kontra fryzura na Marylin Monroe


Paris Hilton Kylie Minogue

Paris Hilton - do niedawna posiadaczka przepięknych, długich blond włosów - radykalnie zmieniła fryzurę pod wpływem Victorii Beckham, która wylansowała zmodyfikowaną wersję boba. Czy zrobiła dobrze? Świetnie, bo w krótkich włosach wygląda elegancko, a jej buzia zuskała na "lekkości".

Z kolei Kylie Minogue, która długo walczyła z rakiem i w skutek terapii chemicznej straciła włosy, po ich zapuszczeniu zapragnęła wyglądać jak seksbomba lat 60-tych, Marylin Monroe. Niestety w jej przypadku wybór fryzury nie był szczęśliwy, bo aktorka wygląda (niestety) jak... ciocia Klocia.

Skromnie, ale twarzowo


Christina Ricci Katie Holmes

Obie aktorki zachwycały dawniej długimi włosami, a dziś prezentują się w supermodnej fryzurze na boba. Ich piękne buzie i długie szyje są całkowicie odsłonięte, dzięki czemu możemy podziwiać je w całej okazałości. Nowe fryzury gwiazd, to strzał w dziesiątkę!

Krótko, krócej...


Renee Zellweger Mena Suvari

Renee Zellweger nigdy nie miała mocnych włosów, za to zawsze nosiła je długie (do ramion). Gdy ścięła je na krótsze, zyskała urok,a jej włosy wyglądają na zadbane i grubsze. Króciutka fryzurka Mena Suvari jest wprawdzie zaskoczeniem, bo aktorka ma niebywale gęste, zdrowe włosy i umiała je wyeksponować, gdy były one długie, ale... teraz wygląda jeszcze ponętniej i sexy.

A ty noś długie włosy, a ty... nie


Liv Tyler Meg Ryan

Liv Tyler wiele lat nosiła długie włosy równej długości, a że grzywka święci obecnie triumfy, aktorka zdecydowała się na jej obięcie. I była to dobra decyzja! Natomiast Meg Ryan, której charakterystyczne włosy do ramion w artystycznym nieładzie próbowały "podrobić" kobiety na całym świecie, zapomniała o fryzjerze. Wygląda teraz jak zmokła kura lub kobieta, która postanowiła się zaniedbać...

Lekkość, świeżość i radykalna zmiana


Jessica Biel Jodie Foster

Dziewczynę Justina Timberlake, Jessikę Biel, znamy z kreacji fimowych, w których była blondynką. Odmieniona, we włosach w kolorze bardzo ciemnego blondu, także może się podobać i to nie tylko swojemu chłopakowi.
Fani talentu Jodie Foster już chyba przestali wierzyć w to, że aktorka zechce odmienić swój dość sztywny wizerunek. A jednak... poszalała. Poszła na całość, pozwoliła mocno wycieniować włosy i zafarbować je na ciepły herbaciany kolor. Powiało wiosną, młodością, świeżością...