Inne
Reklama

Delikatna i cienka skóra na biuście potrzebuje innej pielęgnacji niż odporniejsza i grubsza skóra brzucha. Aby działanie preparatów było lepsze, warto odpowiednio przygotować ciało przed nałożeniem kosmetyku. Prysznic pobudzi krążenie. Delikatny peeling spowoduje, że składniki aktywne będą szybciej przyswajane. Preparat wmasuj delikatnie okrężnymi ruchami. Zapewniamy, że regularna pielęgnacja przyniesie długotrwałe efekty.

UJĘDRNIANIE BIO-MODULARNE 754
Bio-serum do pielęgnacji biustu

Bio-serum do pielęgnacji biustu UJĘDRNIANIE BIO-MODULARNE powstało w oparciu o zaawansowany technologicznie system przenoszenia w głąb skóry nowoczesnych składników aktywnych niezbędnych do pielęgnacji wymagającej skóry biustu. Synergiczne działanie składników serum sprawia, że przy regularnym jego stosowaniu wygląd biustu w widoczny sposób poprawia się. Następuje wyraźny wzrost jędrności, elastyczności (89 proc.) i gładkości skóry (93 proc.).

Zaawansowane biotechnologicznie proteiny sojowe zapewniają właściwy stopień dotlenienia tkanek. Ich działanie wzmacnia wyciąg z algi Enteromorpha compressa, który pobudza mikrokrążenie skóry co sprzyja usuwaniu toksyn oraz lepszemu odżywianiu i regeneracji tkanek (89 proc.). Dodatkowo wyciąg z perły czarnej stymuluje metabolizm w komórkach naskórka i wymianę komórek w najbardziej zewnętrznych warstwach skóry, poprawiając jej elastyczność i jędrność. Wosk z mimozy wzmacnia kondycję skóry. Cząsteczki kwasu hialuronowego zatrzymując wodę w naskórku, sprzyjają poprawie kształtu biustu. Skóra zostaje optymalnie nawilżona. Witamina E łatwo wbudowuje się w struktury cementu międzykomórkowego naskórka i w błony jego komórek długotrwale chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
Cena: 75 zł, Pojemność: 100 ml

WYSZCZUPLANIE BIO-LIPIDOWE 755
Bio-kuracja wyszczuplająco-modelująca do ciała

Bio-kuracja wyszczuplająco-modelująca do ciała WYSZCZUPLANIE BIO-LIPIDOWE powstała w oparciu o zaawansowany technologicznie system przenoszenia w głąb skóry nowoczesnych składników aktywnych niezbędnych do redukcji tkanki tłuszczowej brzucha i talii. Obwód brzucha zmniejsza się do 1,5 cm. Synergiczne połączenie substancji, bogatych w polifenole, aktywizuje mechanizmy związane z rozbiciem komórek tłuszczowych, skutecznie ograniczając przyrost masy tłuszczowej i przywracając prawidłowe kontury ciała.

Dodatkowo zapobiega tworzeniu się i magazynowaniu tkanki tłuszczowej na brzuchu, hamując proces kumulacji kwasów tłuszczowych w komórkach skóry. Pobudza mikrokrążenie skóry, co sprzyja usuwaniu toksyn oraz lepszemu odżywianiu tkanek. Złożony kompleks roślinny, w skład którego wchodzi wyciąg z alg, łubinu, pokrzywki i kofeina skutecznie wspiera enzymatyczny proces spalania tłuszczów w skórze oraz umożliwia kompleksowe działanie uaktywniające ich przemianę. Przyspiesza komórkowe podziały wyraźnie wygładzając skórę. Jego działanie wzmacnia wyciąg z perły czarnej, który stymuluje metabolizm w komórkach naskórka i wymianę komórek w najbardziej zewnętrznych warstwach skóry, poprawiając jej elastyczność (81proc.) i jędrność (85 proc.). Hialuronian sodu tworzy na skórze film, który znacznie ogranicza proces utraty wody, jednocześnie chroniąc skórę przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Skóra zostaje optymalnie nawilżona i odżywiona.

Cena: 85 zł, Pojemność: 100 ml