Jesteś gotowa na dziecko? No to dzieła... tylko, że czasami to nie jest takie proste. Możesz pomóc swojej płodności na wiele sposobów, ale jeden z nich jest szczególnie ciekawy. Zaprzegnij feng shui do pracy w tym zbożnym celu!

Reklama

DZIKI ZACHÓD

Zachodnia część twojego domu lub mieszkania jest według feng shui związana z dzieckiem. Aby wspomóc swoją płodność wystarczy, że wszystkie przedmioty zwiazane z ziemią (kwiaty, porcelanę, różnego rodzaju maty) postawisz właśnie tam. Unikaj umieszczania w tym miejscu wszystkiego, co ma związek z ogniem: lamp, świeczek czy nawet kadzidełek.

C JAK CZYSTOŚĆ

Zachodnia część domu powinna świecić czystością: ma to związek z symbolicznym przygotowaniem się do przyjścia na świat potomka. Poza tym jeśli uprzątniesz kurz, to dasz energii możliwość swobodnego przepływu energii.

SYMBOLE

Sypialnia jest miejsce, w którym warto jest postawić kilka symbolicznych przedmiotów. Chcesz zapewnić sobie płodność? Postaw w północnej części pokoju pęd bambusa, zaś małe akwarium z parą rybek w jego północno-zachodnim rogu. W ten sposób załatwisz sobie także pełne powodzenie w związku - a wiadomo, że nie ma nic lepszego dla dziecka, niż szczęśliwi i zakochani w sobie rodzice!

SIO KOMPUTERZE!Zanim oddacie się rozkoszom prokreacji, usuńcie z sypialni wszelkie urzadzenia elektroniczne. Telewizor, komputer - a nawet radio - potrafią "ukraść" wiele cennej energii (i nie mamy na myśli energii elektrycznej), a w efekcie pozbawić was witalności.