Inne
Reklama
Inne

Bioetyc Corpo Nuovo to linia kosmetyków spełniająca marzenia o nowym ciele. Formuła kosmetyków Bioetyc oparta jest na aktywnych składnikach pochodzących z roślin – jednak roślin niezwykłych, mogących przetrwać w najbardziej ekstremalnych warunkach klimatycznych, takich jak mikroalgi, które zwiększają natlenienie komórek, (wyciąg z mikroalg Atlantic Sea jest metabolicznym aktywatorem) , arktyczne czerwone owoce (bogate w głęboko odżywiające antyoxydanty), wodorosty oraz nadbrzeżną roślinność wydmową, które zmuszone są do życia w beztlenowym , zasolonym i agresywnym środowisku, narażone na zmiany pływów morskich, ostre wiatry, niską temperaturę i palące słońce.

Składniki tych odpornych roślin zawarte w nowej linii Bioetyc wspomagają mechanizm obronny skóry i zabezpieczają ją przed niszczącym działaniem czasu i czynników zewnętrznych.

Rezultaty działania produktów antycellulitowych oraz wzmacniających ciało i drenujących zostały potwierdzone klinicznie. Kosmetyki Bioetyc Corpo Nuovo jako jedne z nielicznych na rynku mogą być używane przez kobiety w ciąży.