Inne
Reklama

Warto zwrócić uwagę na propolis BIO 30 pochodzący z Nowej Zelandii, który posiada certyfikat potwierdzający zawartość minimum 30mg/1gram bioflawonoidów, czyli składników ochronnych roślin odpowiedzialnych za biologiczną aktywność propolisu. Propolis BIO 30 zawiera aż 70% flawonoidów, w porównaniu do innych propolisów, które zawierają zaledwie 10% tych związków.

Inne

„Wraz z rozwojem badań nad propolisem, znajduje on coraz szersze zastosowanie w lecznictwie. Kit pszczeli wykorzystywany jest w ginekologii, ortopedii, a nawet stomatologii. Stosowany jest w leczeniu chorób układu oddechowego, uszu, zatok przynosowych czy gardła, a także dolegliwości ze strony układu pokarmowego, takich jak: różnego rodzaju nieżytowe zapalenia żołądka, nadżerki błony śluzowej oraz w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy. Ze swojego doświadczenia wiem, że preparaty z propolisem wykazują skuteczne działanie w ropnym zapaleniu skóry wywołanym przez bakterie lub grzyby, czyrakach, egzemach, a także w owrzodzeniach i odleżynach. Ponadto kit pszczeli stosowany jest także w leczeniu nowotworów. Szczególne osiągnięcia na tym polu ma właśnie propolis pochodzący z Nowej Zelandii ze względu na wysoką zawartość naturalnego związku chemicznego CAPE (kawowy phenethyl ester)” – przekonuje dr Krystyna Podgórska, specjalista chorób wewnętrznych, Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Od niedawna propolis BIO 30 z Nowej Zelandii dostępny jest już w Polsce.

„Propolis BIO 30 to nowy produkt, którego potwierdzone zdrowotne działanie wywarło na nas ogromne wrażenie. Znając działanie bakteriobójcze miodu Manuka, postanowiliśmy dać szansę polskim konsumentów spróbować także i tego produktu. Myślę, że różne preparaty zawierające propolis BIO 30 przypadną do gustu wielu osobom, od dzieci po osoby starsze” – wyjaśnia Maciej Olczyk, Prezes Propharma Sp. z o.o.