Inne
Reklama

Słowo ekologia jest bardzo modne - wielu producentów używa go jako klucza do drzwi prowadzących ku większej sprzedaży. Ale wiele otaczających nas rzeczy jest produkowanych z prawdziwą troską o dobro natury.

Oto 4 powody, dla których warto kupować produkty prawdziwie ekologiczne:

1. Wybierając produkty ekologiczne, lokalne i sezonowe możemy w znaczący sposób obiniżyć emisję dwutlenku węgla.

2. Ekologiczna żywność zawiera wyższy poziom witaminy C i składników mineralnych, takich jak wapń, magnez, żelazo i chrom, dzięki czemu masz lepsze samopoczucie.

3. Na sercu producentów wyrobów ekologicznych leży także dobro zwierząt. Skutecznie przestrzegają warunków transportu, karmienia i schronienia dla zwierząt. Normy ekologiczne zakazują okrucieństwa i gwarantują bezpieczeństwo dla zwierząt.

4. Życie rozwija się tam, gdzie istnieje piękna przyroda. W gospodarstwach ekologicznych stwierdzono o 50% większą ilość owadów, ptaków i roślin.

czytaj dalej...Kosmetyki pielęgnacyjne GREEN BABY dla dzieci są tworzone wyłącznie z naturalnych półproduktów, tak aby delikatna skóra dziecka otrzymywała to, co najlepsze i nie była narażona na wysypki, świąd, podrażnienia i inne. I jeszcze jedna ważna rzecz, kosmetyki Green Baby są nie tylko organiczne, ale tworzone w warunkach fair trade.

W Green Baby nie znajdziesz stosowanych bardzo często w kosmetyce pielęgnacyjnej składników - takich jak:

- SLS – Siarczan polietylenowo-sodowy

- Chemikaliów ropopochodnych

- Paraben – Hydroksybenzoeasn

- Dodatków syntetycznych

Reklama

- Perfum czy barwników

Kosmetyki są dostępne w sklepie www.naturalkids.pl.