Inne
Reklama

Nawilżona i gładka skóra tuż po prysznicu... "Nie, to niemożliwe" - powie wiele kobiet. Aby doprowadzić ją do jako takiego stanu, musimy używać litrów balsamu do ciała. Czy teraz to wszystko się zmieni. Wszystko na to wskazuje.

Dove VisibleCare z NutriumMoisture™ to przełomowy żel do mycia ciała, który łączy w sobie łagodne składniki myjące ze składnikami nawilżającymi, identycznymi z tymi występującymi w skórze. Dove VisibleCare z NutriumMoisture™ w klinicznie udowodniony sposób redukuje ubytki w skórze, spowodowane codziennym myciem, uzupełniając barierę ochronną tak, by skóra wyglądała zauważalnie piękniej po zaledwie 7 dniach.

Formuła Dove VisibleCare z NutriumMoisture™ powstała, aby sprostać różnym potrzebom skóry, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Trzy warianty produktu, opracowane na podstawie zróżnicowanych potrzeb skóry, podkreślają ich nazwy:

- Renewing: dla skóry normalnej; stworzony, aby odżywić i poprawić nawilżenie skóry.

- Brightening: dla skóry pozbawionej blasku; stworzony, aby rozświetlić skórę.

- Softening: dla skóry suchej; stworzony, aby nadać miękkość skórze oraz jej szczególnie przesuszonym miejscom.

Badania kliniczne potwierdziły, że wszystkie trzy warianty VisibleCare, zawierające odrębne nuty zapachowe, zapewniają zauważalną poprawę wyglądu skóry w 7 dni. Cena za 200 ml to ok. 9 złotych.