Inne
Reklama

Najważniejsze są dwie rzeczy: rozbudzenie przyjemności poprzez dostarczenie zmysłom odpowiednich bodźców oraz sprawna kontrola tego co na początku może wydawać się nieprzewidywalne, ale w efekcie przynosi satysfakcję obu stronom.

JULIA NIE ŚPI

Połączenie przyjemnego z... przyjemnym jest prostsze, niż się wydaje. Wystarczy rozpocząć wieczór wspólną kąpielą w aromatach jaśminu (uwalniającego zmysły) i piżma (pobudzającego do dalszego poznawania siebie nawzajem). Kuszenie partnera ułatwi Afrodyzjak - naturalny olejek do kąpieli z linii Bielenda AromaSensation, wabiący zakochanych fascynującym zapachem i uwodzicielska pianą. Kolejne wrażenia zależą już tylko od inwencji zakochanych - masaż, zabawa kostką lodu czy odkrywanie ciał na nowo wprowadzą nastrój tylko dla dorosłych. Ciekawe pomysły pomogą z pewnością zrealizować pozostałe kosmetyki z walentynkowego zestawu Bielenda Afrodyzjak.

Inne

czytaj dalej...ROMEO SIĘ ROZGRZEWA

Mężczyznom, którym zależy na wielu sukcesach podczas celebrowaniu uczuć eksperci polecają dodatkowe wzmocnienie w postaci naturalnych suplementów diety, takich jak LibidoForte. Jest on bowiem przeznaczony dla tych, którzy chcą wyzwolić nowe pokłady energii i poprawić formę seksualną. Wystarczy jedna kapsułka zawierająca wyłącznie naturalne ekstrakty roślinne, aby łagodne danie bez smaku zmienić w ostro przyprawioną ucztę zmysłów. Co ważne, LibidoForte można stosować nawet jeśli w dobry nastrój tego wieczoru wprowadziły nas bąbelki szampana lub kieliszek ulubionego wina.

Tak rozochoceni kochankowie z pewnością rzucą się w wir miłosnej zabawy. Wyzwolą w sobie gejzery erotycznej kreatywności i zapomną o upływie czasu!