Inne / Studio 3
Reklama

Twarz to jedyna część ciała, która zimą pozostaje nieosłonięta. Oczywiście, możemy próbować nosić na twarzy szalik albo kominiarkę, ale to też nie jest najlepsze rozwiązanie. Nasza cera jest w związku z tym narażona na działanie mrozu, wiatru, intensywnego słońca, a także zmiany temperatur. Rezultat wpływu tych czynników na skórę twarzy to m.in.: odwodnienie, podrażnienia i zaczerwienienia.

Znana na rynku marka Avon proponuje na zimowy sezon nową linię do pielęgnacji twarzy Avon Solutions Winter, która pomaga „ubierać” twarz. Oto co wchodzi w jej skład:

Krem ochronny na dzień na zimę

Pomaga chronić skórę przed wpływem mrozu i wiatru i intensywnego słońca. Przywraca jej witalność, nadaje zdrowszy, bardziej promienny wygląd. Pojemność: 50 ml, cena regularna: 19,00 zł.

Krem ochronny na noc na zimę

Krem ochronny na noc na zimę nawilża i koi skórę. Sprawia, że wygląda ona na zdrowszą, gładszą i bardziej miękką. Pojemność: 50 ml, cena regularna: 19,00 zł.

Maseczka nawilżająca na zimę

Maseczka nawilżająca na zimę nawilża i rewitalizuje skórę, zawiera witaminę A, C i E. Pojemność: 50 ml, cena regularna: 19,00 zł.

Pianka myjąca na zimę

Pianka myjąca na zimę delikatnie oczyszcza cerę narażoną na działanie mrozu, wiatru i intensywnego słońca. Wzbogacona w czynniki odżywcze i kojące, sprawia, że cera wygląda czysto i zdrowo. Pojemność: 200 ml, cena regularna: 19,00 zł.